LaQ „Free Style „100 Brown" rudų detalių rinkinys – jei Jūsų LaQ konstruktoriams reikia daugiau rudos spalvos detalių!

Tai 100 rudų visų 7 LaQ formų (2 pagrindinių ir 5 jungiamųjų) detalių rinkinys, skirtas naudoti su jau turimų LaQ rinkinių detalėmis. Ypač tinkamas:
- kai kuriamų modelių dominuojanti ar pageidaujama spalva yra ruda,
- kai yra kuriami didelio dydžio LaQ modeliai ir reikia papildomų rudų detalių.

ean-13 :
4952907001900

Smulkiau

7,59 €

Atsiskaitymo būdai
Atsiskaitymo būdai

Apie prekę

Rudos spalvos detalių LaQ „Free Style „100 Brown" rinkinys suteiks Jums ir Jūsų vaikams daugiau kūrybos ir fantazijos laisvės, konstruojant LaQ konstruktorių modelius pagal instrukcijų knygeles bei savo sugalvotus originalius LaQ konstruktorius.

Kadangi skirtingų LaQ konstruktorių rinkinių detales galima jungti ir derinti bei konstruoti įvairius išbandytus ar naujus modelius, papildomos rudos detalės Jums pravers, jei ruda spalva – Jūsų mėgstamiausia, o galbūt norite modifikuoti ar ruda spalva paryškinti LaQ konstruktorių modelius. Daugiau rudų detalių Jums prireiks, jei Jūsų kuriamo LaQ žaislo pagrindinė spalva yra ruda arba LaQ konstruktoriumi Jūs norite tiksliau pavaizduoti tikrovėje egzistuojantį objektą (pvz.: paukščius ar gyvūnus). Su daugiau LaQ rudų detalių galite imituoti kokio nors žymaus dailininko ar menininko kūrybą ir stilių (pvz.: Mikalojaus Konstantino Čiurlionio, kuris daug naudojo pilkos, rudos ir oranžinės spalvų ir atspalvių), o Jūsų vaikui tai gali pakurstyti daugiau ambicijų ir įkvėpimo siekti savo svajonių ir labiau domėtis konkrečia sritimi.

Įvairių spalvų LaQ „Free Style 100" detalių rinkiniai yra puiki pagalbinė priemonė, ugdant vaikų kūrybingumą, išradingumą, spalvų pojūtį ir gebėjimą tas spalvas derinti. Tai puiki priemonė įjungti vaizduotę ir pasinerti į begalinį spalvų ir žaidimų pasaulį!

Visi LaQ „Free Style 100" serijos rinkiniai suteikia daugiau spalvų pasirinkimo ir labai tinka savarankiškam konstravimui, kuriant savo nepakartojamus ir originalius LaQ modelius.

KUO YPATINGAS LAQ?

   UGDO vaizduotę, kūrybingumą ir saviraišką

   MOKO susikaupti ir išlaikyti dėmesio koncentraciją.
  MOKO geriau išmokti skirti ir derinti spalvas.   SKATINA smulkiosios motorikos vystymąsi.
  LAVINA matematinį, erdvinį ir loginį mąstymą.

ĮSPĖJIMAI

    PAVOJUS UŽSPRINGTI - smulkios detalės. Netinka vaikams iki 3 m. 

     KONSTRUOKITE/IŠARDYKITE konstruktoriaus modelius tinkamai pagal instrukcijas.

  DĖMESIO! Smeigtuką naudoti atsargiai su tėvų priežiūra.    GRUBUS IR NETEISINGAS detalių naudojimas gali joms pakenkti.
   NELAIKYKITE tiesioginėje saulės šviesoje LaQ detalių ir modelių.   NEPLAUKITE konstruktoriaus detalių dažų skiedikliu, alkoholio preparatais.

Pagrindinės prekės savybės

LaQ detalės (vnt.)100
Spalvos1
Modeliai, kuriuos sukonstruositešios rudos spalvos visų 7 formų LaQ detalės skirtos derinti, jungti ir konstruoti su turimų LaQ rinkinių detalėmis, ypač kai kuriamų modelių dominuojanti spalva yra ruda arba kai tiesiog reikia daugiau rudų LaQ dalių.
Lytisir berniukams, ir mergaitėms
Rekomenduojamas amžius5+
SukurtaJaponijoje
Sudėtingumo lygislengvas

Sekite Japoko naujienas


Prenumeruodami naujienlaiškį pirmieji sužinosite Japoko naujienas

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

*}