LaQ „Hamacron „Mini Parts Kit“ – 14 specialių „Hamacron“ dalių (mažų ratų ir jų ašių) judantiems ir važiuojantiems LaQ modeliams

Ypač tinka mini automobiliukams ar kitoms transporto priemonėms konstruoti, žaislams su ratais ar kitais specialiais akcentais ir efektais (kaip gyvūnų ar paukščių akys, garvežio stogas ir kt.) kurti. Kaip ir visas kitas LaQ dalis, „Mini Hamacron" ratus galima ir reikia derinti bei jungti su kitomis LaQ detalėmis. Šis rinkinukas taip pat labai paįvairins ir pagausins konstravimo galimybes su LaQ.

ean-13 :
4952907081025

Smulkiau

6,99 €

Atsiskaitymo būdai
Atsiskaitymo būdai

Apie prekę


14 specialių LaQ „Hamacron" miniatiūrinių detalių rinkinys žymiai praplės Jūsų konstravimo su LaQ konstruktoriumi galimybes, ypač jeigu turimuose rinkiniuose nėra „Hamacron" dalių ar tiesiog pametėte dalį mini „Hamacron“ dalių! LaQ „Hamacron „Mini Parts Kit"- tobulas jau konstruojantiems savo sukurtus LaQ ne tik mini modelius!
Mini „Hamacron“ dalys yra skirtos važiuojantiems ir judantiems LaQ modeliams konstruoti bei konstruojamų modelių akcentams sudėti (mini detalės ypatingai tinka gyvūnų akims!).

„Mini Hamacron" dalių taip pat yra rinkiniuose „Hamacron Constructor „Jet Fighter", „Basic 511", „Animal World „Tiger", „Dinosaur World „T-Rex" ir kt. Šių dalių galima rasti net ir nedideliuose LaQ konstruktorių rinkiniuose, tokiuose kaip „Hamacron Constructor „Mini Racer Car" serijoje, „Hamacron Constructor „Power Digger" ir kt.
Verta žinoti, kad rinkinys „Basic 511" - vienintelis LaQ rinkinys, kuriame yra detaliai išdėstytos konstravimo technikos su „Hamacron“ detalėmis.

Kadangi skirtingų LaQ rinkinių detales galima laisvai maišyti, jungti ir derinti, konstruojdami skirtingus išbandytus ar naujus modelius, su papildomomis „Hamacron“ detalėmis galėsite tapti tikrais LaQ profesionalais! LaQ „Hamacron „Mini Parts Kit“ rinkinys ypač tiks, jei Jūsų vaikas yra didelis mini mašinyčių ir kitų transporto priemonių fanas. Taip pat – jei pametėte dalį reikalingų LaQ „Hamacron“ detalių namuose, vaikų darželyje ar svečiuose, o Jums jų bet kokia kaina reikia. „Hamacron“ ratų montavimas su kitomis LaQ detalių rūšimis atveria neribotas galimybes saviraiškai ir kūrybai.

Kaip rodo smegenų tyrimai, LaQ dėliojimas suintensyvina abiejų smegenų pusrutulių – kairiojo ir dešiniojo – veiklą bei ypač naudingas smulkiajai motorikai lavinti. Tai yra puiki papildoma ugdymo priemonė, padedanti lavinti ne tik vaiko kūrybiškumą, fantaziją ir gebėjimą pasakoti istorijas ar režisuoti situacijas su sukurtais LaQ žaislais, bet ir matematinį, loginį ir erdvinį suvokimą.

Inovatyvūs ir kūrybiniai LaQ konstruktoriai - tai ne tik būdas išmokyti vaiką žaisti savarankiškai, bet ir kartu su juo konstruojant artimiau pabendrauti, geriau pažinti vienas kitą ir per žaidimą nukreipti norima kryptimi.

KUO YPATINGAS LAQ?

   UGDO vaizduotę, kūrybingumą ir saviraišką

   MOKO susikaupti ir išlaikyti dėmesio koncentraciją.
  MOKO geriau išmokti skirti ir derinti spalvas.   SKATINA smulkiosios motorikos vystymąsi.
  LAVINA matematinį, erdvinį ir loginį mąstymą.

ĮSPĖJIMAI

    PAVOJUS UŽSPRINGTI - smulkios detalės. Netinka vaikams iki 3 m. 

     KONSTRUOKITE/IŠARDYKITE konstruktoriaus modelius tinkamai pagal instrukcijas.

  DĖMESIO! Smeigtuką naudoti atsargiai su tėvų priežiūra.    GRUBUS IR NETEISINGAS detalių naudojimas gali joms pakenkti.
   NELAIKYKITE tiesioginėje saulės šviesoje LaQ detalių ir modelių.   NEPLAUKITE konstruktoriaus detalių dažų skiedikliu, alkoholio preparatais.

Pagrindinės prekės savybės

Specialios LaQ detalės (vnt.)14
Modeliai, kuriuos sukonstruositemažieji "Hamacron" ratai ir jų ašys skirti judančioms/važiuojančioms LaQ modelių dalims konstruoti, figūrų akcentams sudėti, labai populiaru iš jų konstruoti akis gyvūnams bei kitiems modeliams, kuriems jų reikia.
Lytisir berniukams, ir mergaitėms
Rekomenduojamas amžius5+
SukurtaJaponijoje
Sudėtingumo lygislengvas

2 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:


Sekite Japoko naujienas


Prenumeruodami naujienlaiškį pirmieji sužinosite Japoko naujienas

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

*}