LaQ "Build Up Robot "Jade"konstruktorių rinkinyje - personalizuojamas robotas, mini robotas, povandeninis laivas ir žavi varlė!

Galintis judėti, vyraujančios žalios spalvos robotas "Jade" yra sumodeliuotas taip, kad ant jo lengvai sudėliotumėt savo originalų vaizduotės personažą ar veikėją!

Šį rinkinį derindami su LaQ "Tiger" rinkiniu ar jau turimomis LAQ detalėmis, pagrindiniam roboto "Jade" modeliui suteiksite naujų robotiškų ir žvėrims būdingų akcentų!

ean-13 :
4952907003355

Smulkiau

Turime mažiau negu 3 vnt.!

33,99 €

Atsiskaitymo būdai
Atsiskaitymo būdai

Apie prekę

Robotas "Jade" visada yra linksmas ir energingas! Jis gerai išmano mechaniką, todėl yra LaQ brolių robotų šeimos "smegenys"! "jade" yra jauniausias iš brolių, todėl visada klauso vyresnėlių "Alex" ir "Lapis".

"Build Up Robot "Jade" rinkinyje – 5 spalvos, tačiau vyraujanti Žalia spalva, rinkinio modelius daro išskirtinius iš kitų LaQ robotų serijos. Visi 4 rinkinio modeliai yra labai skirtingi. Tai – ne tik žmogų primenančią būtybę imituojantys dviejų skirtingų dydžių konstrukciniai robotai, bet ir rinkinį papildantys žaviosios varlės bei povandeninio laivo modeliai, kurie dar labiau paįvairins vaikų dėliojimo ir kūrybos pasaulį!

LaQ robotų rinkiniai yra unikalūs dar ir tuo, kad iš pagrindinių robotų modelių Jūs ir Jūsų mažieji kūrėjai patys galite susikurti savo norimą ar įsivaizduojmą roboto tapatybę. Be to, robotui „Jade“ vaikai gali suteikti tokį charakterį, kokį nori ir įsivaizduoja.

Kartu su kitais LaQ „Build Up Robot“ konstruktorių rinkiniais LaQ "Buildup Robot "Jade" konstruktorius gali būti novatoriška ir naudinga edukacinė priemonė, skirta supažindinti vaikus su įvairiausiais robotais bei naujomis ir senomis japoniškų komiksų istorijomis, pagal jas pastatytais animaciniais ir vaidybiniais filmais.

LaQ "Buildup Robot "Jade" rinkinys – tai išradinga dovana vaikams, kurie domisi ir technologijomis, ir mėgsta komiksus, taip pat galbūt svajoja tapti mokslininkais, inžinieriais, matematikais, rašytojais, dailininkais ar komiksų kūrėjais!

KUO YPATINGAS LAQ?

   UGDO vaizduotę, kūrybingumą ir saviraišką

   MOKO susikaupti ir išlaikyti dėmesio koncentraciją.
  MOKO geriau išmokti skirti ir derinti spalvas.   SKATINA smulkiosios motorikos vystymąsi.
  LAVINA matematinį, erdvinį ir loginį mąstymą.

ĮSPĖJIMAI

    PAVOJUS UŽSPRINGTI - smulkios detalės. Netinka vaikams iki 3 m. 

     KONSTRUOKITE/IŠARDYKITE konstruktoriaus modelius tinkamai pagal instrukcijas.

  DĖMESIO! Smeigtuką naudoti atsargiai su tėvų priežiūra.    GRUBUS IR NETEISINGAS detalių naudojimas gali joms pakenkti.
   NELAIKYKITE tiesioginėje saulės šviesoje LaQ detalių ir modelių.   NEPLAUKITE konstruktoriaus detalių dažų skiedikliu, alkoholio preparatais.

Pagrindinės prekės savybės

LaQ detalės (vnt.)310
Specialios LaQ detalės (vnt.)10
Konstravimo schemų skaičius4
Instrukcijų knygelė/lankstinukas -4 LaQ roboto "Jade" rinkinio modelių dėliojimo schemos; ir visa tai 30 psl. Knygelėje!
Spalvos5
Modeliai, kuriuos sukonstruosite- personalizuojamą robotą "Jade", mini robotą, povandeninį laivą ir žavę varlę!
Lytisir berniukams, ir mergaitėms
Rekomenduojamas amžius7+
SukurtaJaponijoje
Sudėtingumo lygissunkus

2 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:


Sekite Japoko naujienas


Prenumeruodami naujienlaiškį pirmieji sužinosite Japoko naujienas

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

*}