LaQ „Free Style „100 Green" žalių detalių rinkinys - kai Jūsų LaQ konstrukciniams žaislams reikia daugiau žalumos!

Tai 100 žalių visų 7 LaQ formų (2 pagrindinių ir 5 jungiamųjų) detalių rinkinys, skirtas papildyti jau turimus LaQ rinkinius. Ypač tinkamas:
- kai kuriamų modelių dominuojanti ar pageidaujama spalva yra žalia,
- kai yra kuriami didelio dydžio LaQ modeliai ir reikia papildomų žalių detalių.

ean-13 :
4952907001856

Smulkiau

7,59 €

Atsiskaitymo būdai
Atsiskaitymo būdai

Apie prekę

Žalios spalvos detalių LaQ „Free Style „100 Green" rinkinys suteiks Jums ir Jūsų vaikams daugiau kūrybos ir fantazijos laisvės, konstruojant LaQ konstruktorių modelius pagal instrukcijų knygeles bei savo sugalvotus originalius LaQ konstruktorius.

Kadangi skirtingų LaQ konstruktorių rinkinių detales galima jungti ir derinti bei konstruoti įvairius išbandytus ar naujus modelius, papildomos žalios detalės Jums pravers, jei žalia spalva – Jūsų mėgstamiausia, o galbūt norite modifikuoti ar žaliai paryškinti LaQ konstruktorių modelius.

Daugiau žalių detalių Jums prireiks, jei Jūsų kuriamo LaQ žaislo pagrindinė spalva yra žalia arba LaQ konstruktoriumi Jūs norite tiksliau pavaizduoti tikrovėje egzistuojantį objektą (pvz.: žalius augalus, gyvūnus ar gamtos reiškinius). Su daugiau LaQ žalių detalių galite imituoti kokio nors žymaus dailininko ar menininko kūrybą ir stilių (pvz.: impresionistų Vincento Van Gogo ar Klodo Monė), o Jūsų vaikui tai gali pakurstyti daugiau ambicijų ir įkvėpimo siekti savo svajonių ir labiau domėtis konkrečia sritimi.

Įvairių spalvų LaQ „Free Style 100" detalių rinkiniai yra puiki pagalbinė priemonė, ugdant vaikų kūrybingumą, išradingumą, spalvų pojūtį ir gebėjimą tas spalvas derinti. Tai puiki priemonė įjungti vaizduotę ir pasinerti į begalinį spalvų ir žaidimų pasaulį!

Visi LaQ „Free Style 100" serijos rinkiniai suteikia daugiau spalvų pasirinkimo ir labai tinka savarankiškam konstravimui, kuriant savo nepakartojamus ir originalius LaQ modelius.

KUO YPATINGAS LAQ?

   UGDO vaizduotę, kūrybingumą ir saviraišką

   MOKO susikaupti ir išlaikyti dėmesio koncentraciją.
  MOKO geriau išmokti skirti ir derinti spalvas.   SKATINA smulkiosios motorikos vystymąsi.
  LAVINA matematinį, erdvinį ir loginį mąstymą.

ĮSPĖJIMAI

    PAVOJUS UŽSPRINGTI - smulkios detalės. Netinka vaikams iki 3 m. 

     KONSTRUOKITE/IŠARDYKITE konstruktoriaus modelius tinkamai pagal instrukcijas.

  DĖMESIO! Smeigtuką naudoti atsargiai su tėvų priežiūra.    GRUBUS IR NETEISINGAS detalių naudojimas gali joms pakenkti.
   NELAIKYKITE tiesioginėje saulės šviesoje LaQ detalių ir modelių.   NEPLAUKITE konstruktoriaus detalių dažų skiedikliu, alkoholio preparatais.

Pagrindinės prekės savybės

LaQ detalės (vnt.)100
Spalvos1
Modeliai, kuriuos sukonstruositešios žalios spalvos visų 7 formų LaQ detalės skirtos derinti, jungti ir konstruoti su turimų LaQ rinkinių detalėmis, ypač kai kuriamų modelių dominuojanti spalva yra žalia arba kai tiesiog reikia daugiau žalių LaQ dalių.
Lytisir berniukams, ir mergaitėms
Rekomenduojamas amžius5+
SukurtaJaponijoje
Sudėtingumo lygislengvas

9 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:


Sekite Japoko naujienas


Prenumeruodami naujienlaiškį pirmieji sužinosite Japoko naujienas

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

*}