LaQ „Free Style „100 Blue" mėlynų detalių rinkinys – jei Jūsų LaQ konstruojamiems modeliams reikia daugiau mėlynų detalių!

Tai 100 mėlynų visų 7 LaQ formų (2 pagrindinių ir 5 jungiamųjų) detalių rinkinys, skirtas naudoti su jau turimų LaQ rinkinių detalėmis. Ypač tinkamas:
- kai kuriamų modelių dominuojanti ar pageidaujama spalva yra mėlyna,
- kai yra kuriami didelio dydžio LaQ modeliai ir reikia papildomų mėlynų detalių.

ean-13 :
4952907001832

Smulkiau

7,59 €

Atsiskaitymo būdai
Atsiskaitymo būdai

Apie prekę

Mėlynos spalvos detalių LaQ „Free Style „100 Blue" rinkinys suteiks Jums ir Jūsų vaikams daugiau kūrybos ir fantazijos laisvės, konstruojant LaQ konstruktorių modelius pagal instrukcijų knygeles bei savo sugalvotus originalius LaQ konstruktorius.

Kadangi skirtingų LaQ konstruktorių rinkinių detales galima jungti ir derinti bei konstruoti įvairius išbandytus ar naujus modelius, papildomos mėlynos detalės Jums pravers, jei mėlyna spalva – Jūsų mėgstamiausia, o galbūt norite modifikuoti ar mėlynai paryškinti LaQ konstruktorių modelius.

Daugiau mėlynų detalių Jums prireiks, jei Jūsų kuriamo LaQ žaislo pagrindinė spalva yra mėlyna arba LaQ konstruktoriumi Jūs norite tiksliau pavaizduoti tikrovėje egzistuojantį objektą (pvz.: mėlynas gėles, gyvūnus ar paukščius). Su daugiau LaQ mėlynų detalių galite imituoti kokio nors žymaus dailininko ar menininko kūrybą ir stilių (pvz.: impresionistų Vincento Van Gogo ar Klodo Monė), o Jūsų vaikui tai gali pakurstyti daugiau ambicijų ir įkvėpimo siekti savo svajonių ir labiau domėtis konkrečia sritimi.

Įvairių spalvų LaQ „Free Style 100" detalių rinkiniai yra puiki pagalbinė priemonė, ugdant vaikų kūrybingumą, išradingumą, spalvų pojūtį ir gebėjimą tas spalvas derinti. Tai puiki priemonė įjungti vaizduotę ir pasinerti į begalinį spalvų ir žaidimų pasaulį!

Visi LaQ „Free Style 100" serijos rinkiniai suteikia daugiau spalvų pasirinkimo ir labai tinka savarankiškam konstravimui, kuriant savo nepakartojamus ir originalius LaQ modelius.

KUO YPATINGAS LAQ?

   UGDO vaizduotę, kūrybingumą ir saviraišką

   MOKO susikaupti ir išlaikyti dėmesio koncentraciją.
  MOKO geriau išmokti skirti ir derinti spalvas.   SKATINA smulkiosios motorikos vystymąsi.
  LAVINA matematinį, erdvinį ir loginį mąstymą.

ĮSPĖJIMAI

    PAVOJUS UŽSPRINGTI - smulkios detalės. Netinka vaikams iki 3 m. 

     KONSTRUOKITE/IŠARDYKITE konstruktoriaus modelius tinkamai pagal instrukcijas.

  DĖMESIO! Smeigtuką naudoti atsargiai su tėvų priežiūra.    GRUBUS IR NETEISINGAS detalių naudojimas gali joms pakenkti.
   NELAIKYKITE tiesioginėje saulės šviesoje LaQ detalių ir modelių.   NEPLAUKITE konstruktoriaus detalių dažų skiedikliu, alkoholio preparatais.

Pagrindinės prekės savybės

LaQ detalės (vnt.)100
Spalvos1
Modeliai, kuriuos sukonstruositešios mėlynos spalvos visų 7 formų LaQ detalės skirtos derinti, jungti ir konstruoti su turimų LaQ rinkinių detalėmis, ypač kai kuriamų modelių dominuojanti spalva yra mėlyna arba kai tiesiog reikia daugiau mėlynų LaQ dalių.
Lytisir berniukams, ir mergaitėms
Rekomenduojamas amžius5+
SukurtaJaponijoje
Sudėtingumo lygislengvas

9 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:


Sekite Japoko naujienas


Prenumeruodami naujienlaiškį pirmieji sužinosite Japoko naujienas

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

*}