LaQ „Sweet Collection „Flower" konstruktorių rinkinys - ypač mieli modeliai stilingoms ir žavioms mažosioms damoms!

Ypatingas dėl gėlių įvairovės 7 švelnių spalvų 260 detalių ir net 11 žavingų modelių rinkinys. Šio rinkinio modelių konstravimas – tai tikra smegenų mankšta!

Rinkinys priklauso LaQ „Sweet Collection" serijai, kurios konstruktorių rinkiniuose rasite ypač mielų modelių schemų ir pagal jas galėsite susikurti papuošalų, gėlių dekoracijų, mielų gyvūnėlių ir dar daug ko!

ean-13 :
4952907001320

Smulkiau

19,99 €

-20%

24,99 €

Atsiskaitymo būdai
Atsiskaitymo būdai

Apie prekę

Žavinga ir skoninga LaQ „Sweet Collection „Flower" kolekcija – tai tiesiog tobuli gėlių konstruktoriai mergaitėms, ypatingai mėgstančioms gėles, grožį ir puoštis!

Iš viso rinkinyje – 11 žavių modelių: 5 skirtingų gėlių (tulpės, saulėgrąžos, kiaulpienės ir kiaulpienės pumpuro, lelijos), atvirukų laikiklio, aksesuarų krepšelio su žiedais, mažos apyrankės, puoštos lelijų žiedais, plaukų papuošalo, gėlių puokštės, gėlių vainiko (apyrankės). Jie ypač prisidės prie mergaičių estetikos jausmo ir gero skonio lavinimo, taip pat gebėjimų susikaupti ir derinti spalvas ugdymo.

Įvairių gėlių žiedų konstravimas ypač lavina erdvinį, matematinį bei loginį mąstymą. Beribės LaQ konstruktoriaus galimybės leidžia konstruoti ne tik pagal rinkinyje pateiktas modelių instrukcijas, bet ir kurti, perkurti bei improvizuoti savo vaizduotės kūrinius.

Instrukcijų knygelėje yra ir bandomųjų schemų plokštiems modeliams konstruoti, kurios suteiks drąsos nerti į unikalų LaQ pasaulį.

KUO YPATINGAS LAQ?

   UGDO vaizduotę, kūrybingumą ir saviraišką

   MOKO susikaupti ir išlaikyti dėmesio koncentraciją.
  MOKO geriau išmokti skirti ir derinti spalvas.   SKATINA smulkiosios motorikos vystymąsi.
  LAVINA matematinį, erdvinį ir loginį mąstymą.

ĮSPĖJIMAI

    PAVOJUS UŽSPRINGTI - smulkios detalės. Netinka vaikams iki 3 m. 

     KONSTRUOKITE/IŠARDYKITE konstruktoriaus modelius tinkamai pagal instrukcijas.

  DĖMESIO! Smeigtuką naudoti atsargiai su tėvų priežiūra.    GRUBUS IR NETEISINGAS detalių naudojimas gali joms pakenkti.
   NELAIKYKITE tiesioginėje saulės šviesoje LaQ detalių ir modelių.   NEPLAUKITE konstruktoriaus detalių dažų skiedikliu, alkoholio preparatais.

Pagrindinės prekės savybės

LaQ detalės (vnt.)260
Konstravimo schemų skaičius11
Instrukcijų knygelė/lankstinukas-11 įvairių LaQ mergaitiškų modelių dėliojimo schemų; -5 plokščių modelių konstravimo schemos (šiose schemose atvaizduotas realus LaQ detalių dydis!), ir visa tai 26 psl. Knygelėje!
Spalvos7
Modeliai, kuriuos sukonstruositegėlių vainiką, leliją, tulpę, aksesuarų krepšelį su žiedais, gėlių puokštę, mažą apyrankę puoštą lelijų žiedais ir kt.
Lytistinka mergaitėms
Rekomenduojamas amžius5+
SukurtaJaponijoje
Sudėtingumo lygisvidutinis

9 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:


Sekite Japoko naujienas


Prenumeruodami naujienlaiškį pirmieji sužinosite Japoko naujienas

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

*}