LaQ „Hamacron Constructor „Express" konstruktorių rinkinys atskleis beribes kiekvieno automobilių fano vaizduotės galimybes!

Tai didžiausias rinkinys iš „Hamacron Constructor" serijos, skirtos berniukams.

8 ryškių spalvų

8 labai skirtingų ir įvairių modelių, 

700 LaQ detalių,

net 39 „Hamacron" detalių 

rinkinys su įvairiais sausumos ir oro transporto priemonių konstruktoriais ypatingai patiks išradingiems berniukams, kurie dievina automobilius, traukinius, lėktuvus, motociklus ir originalias transporto priemones!

ean-13 :
4952907001344

Smulkiau

Šiuo metu prekės neturime

85,99 €

Atsiskaitymo būdai
Atsiskaitymo būdai

Apie prekę

Vien sudėtingų LaQ „Hamacron Constructor „Express" transporto priemonių sudėliojimas yra didelis iššūkis net ir visko mačiusiems konstruktorių mėgėjams! Rinkinio modelių konstravimas tikrai bus neeilinė smegenų mankšta ir treniruotė ne tik vaikams. Šis rinkinys, labai mylimas ir mėgiamas berniukų, nepaliks abejingų ir įtrauks kiekvieną į valandų valandas trunkantį konstravimo procesą.

Net ketvirtadalis šio konstruktorių rinkinio LaQ detalių yra jungiamosios kampinės detalės (detalė Nr. 5 yra unikali (120° kampinė) jungiamoji detalė, naudojama konstruojant kreives, geometrines figūras ir rutulius; detalės Nr. 6 (90° kampinė) ir 7 (trijų krypčių jungtukas) skirtos konstruoti 3D erdvines figuras), todėl šį rinkinį rekomenduojame labai patyrusiems konstruotojams. Vaikų smegenims ir fantazijai su šiuo komplektu tikrai bus ilgai ką veikti!

Be to, net su 39 „Hamacron“ detalėmis, paspaudę savo fantazijos mygtuką, vaikai be didelio vargo kurs ir perkurs, konstruos ir perkonstruos savo nepakartojamas transporto priemones ir dar daug kitų modelių! LaQ „Hamacron Constructor „Express" modeliai yra unikalūs dar ir tuo, kad jiems konstruoti naudojamos berniukų taip mėgiamos specialios LaQ „Hamacron" detalės – didieji ir mažieji ratai bei juos tvirtinančios ašys. „Hamacron" dalys yra skirtos važiuojantiems LaQ modeliams (įvairioms transporto priemonėms) konstruoti bei konstruojamų modelių akcentams sudėti (mini detalės ypatingai tinka gyvūnų akims!). Prireikus LaQ „Hamacron" ratų ir jų ašių galima įsigyti ir atskirai, jų rinkinių pavadinimai yra „Hamacron Mini Parts Kit“ (dideli ratai ir jų ašys) ir „Hamacron Parts Kit" (maži ratai ir jų ašys).

Į LaQ „Hamacron Constructor „Express" rinkinį įeina net 8 transporto priemonių modeliai: 1) patogus žaidimams lokomotyvas, 2) naudingas žaisliniams kroviniams pervežti sunkvežimis su nedideliu lenktyniniu automobiliu, 3) gražuolis lenktyninis automobilis, 4) galingas didžiaratis traktorius, vadinamas traktoriaus monstru, 5) motociklas su lopšiu, 6) lenktyninis motociklas, 7) reaktyvinis lėktuvas ir 8) malūnsparnis.

Aukštos kokybės teminiai lavinamieji konstruktoriai LaQ suteikia galimybę išbandyti LaQ konstravimo galimybes su instrukcijose esanačiais modeliais, o vėliau iš turimų detalių kurti ir savo fantazijos modelius. Konstruojant LaQ dirba abu smegenų pusrutiliai – kairysis ir dešinysis, todėl LaQ konstravimas yra puiki alternatyva elektronikos priemonėms ar kitiems užsiėmimams, nuo kurių tėvai dažnai nori atitraukti vaikų dėmesį.

LaQ lavina vaikų vaizduotę, smulkiąją rankų motoriką, matematinį loginį mąstymą, erdvinį suvokimą, skatina socialinius žaidimus.

Su rinkinio originaliais, įdomiais ir išradingais modeliais vaikai galės kurti ir fantazuoti apie įvairias situacijas bei prasmingai ir šauniai leisti laiką konstruodami.

KUO YPATINGAS LAQ?

   UGDO vaizduotę, kūrybingumą ir saviraišką

   MOKO susikaupti ir išlaikyti dėmesio koncentraciją.
  MOKO geriau išmokti skirti ir derinti spalvas.   SKATINA smulkiosios motorikos vystymąsi.
  LAVINA matematinį, erdvinį ir loginį mąstymą.

ĮSPĖJIMAI

    PAVOJUS UŽSPRINGTI - smulkios detalės. Netinka vaikams iki 3 m. 

     KONSTRUOKITE/IŠARDYKITE konstruktoriaus modelius tinkamai pagal instrukcijas.

  DĖMESIO! Smeigtuką naudoti atsargiai su tėvų priežiūra.    GRUBUS IR NETEISINGAS detalių naudojimas gali joms pakenkti.
   NELAIKYKITE tiesioginėje saulės šviesoje LaQ detalių ir modelių.   NEPLAUKITE konstruktoriaus detalių dažų skiedikliu, alkoholio preparatais.

Pagrindinės prekės savybės

LaQ detalės (vnt.)700
Specialios LaQ detalės (vnt.)39
Konstravimo schemų skaičius8
Instrukcijų knygelė/lankstinukas- 8 vidutinio dydžio LaQ transporto priemonių dėliojimo schemos; - 4 plokščių modelių konstravimo schemos (šiose schemose atvaizduotas realus LaQ detalių dydis!), ir visa tai 52 psl. Knygelėje!
Priedaiilgalaikiam detalių ir mažų LaQ modelių saugojimui- spalvotą patogų plastikinį lagaminėlį.
Spalvos9
Modeliai, kuriuos sukonstruositeLaQ lokomotyvą, sunkvežimį su nedideliu lenktyniniu automobiliu, gražuolį lenktyninį automobilį, galingą didžiaratą traktorių, motociklą su lopšiu, lenktyninį motociklą, reaktyvinį lėktuvą ir malūnsparnį.
Lytistinka berniukams
Rekomenduojamas amžius7+
SukurtaJaponijoje
Sudėtingumo lygissunkus

9 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:


Sekite Japoko naujienas


Prenumeruodami naujienlaiškį pirmieji sužinosite Japoko naujienas

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

*}