Idėjų žurnalas "LaQ Mechanic Book Mook" su detalėmis ir schemomis

Idėjų žurnalo "LaQ Mechanic Book Mook" pagrindinė tema - japonų animacinių filmų herojai robotai ninzės. Rasite net 13 erdvinių konstravimo schemų, kurios padės vaikams sukurti savus herojus. Yra schemų, kurioms prireiks tik kelių dešimčių detalių, yra ir didesnių projektų, reikalaujančių didesnių LaQ detalių resursų. Pridėta dėžutė su konstruktoriaus detalėmis. 

ean-13 :
9784091065711

Smulkiau

23,99 €

-20%

29,99 €

Atsiskaitymo būdai
Atsiskaitymo būdai

Apie prekę

LaQ žurnalai dar labiau paįvairins vaikų dėliojimo ir kūrybos pasaulį! Jei jau turite keletą LaQ konstruktorių rinkinių, bet norite išbandyti save naujose konstravimo srityse, šie žurnalai bus tiesiausias kelias į kūrybiškus išbandymus!

---

"LaQ Mechanic Book Mook" žurnalas gali būti novatoriška ir naudinga edukacinė priemonė, skirta supažindinti vaikus su įvairiausiais robotais bei naujomis ir senomis japoniškų komiksų istorijomis, pagal jas pastatytais animaciniais ir vaidybiniais filmais. Žurnale pateikiama 13 erdvinių schemų ir 6 plokščios schemos, yra daug idėjų kaip sukonstruoti įvairius priedus robotams (sraigtasparnio mentes ir kt.). Be schemų pateikiama ir daug jau sukonstruotų pavyzdžių - labiau įgudę LaQ mėgėjai tikrai nesunkiai galės pasigaminti ir šiuos modelius. Pridėta dėžutė su 70vnt. konstruktoriaus detalėmis, kad iškart galėtumėt pajusti LaQ konstravimo malonumą.

---

Žurnalas – tai puiki dovana vaikams, kurie jau išbandę LaQ konstruktorius, kurie ieško naujų iššūkių, domisi technologijomis, mėgsta komiksus, taip pat galbūt svajoja tapti mokslininkais, inžinieriais, matematikais, rašytojais, dailininkais ar komiksų kūrėjais!

---

KUO YPATINGAS LAQ?

   UGDO vaizduotę, kūrybingumą ir saviraišką

   MOKO susikaupti ir išlaikyti dėmesio koncentraciją.
   MOKO geriau išmokti skirti ir derinti spalvas.   SKATINA smulkiosios motorikos vystymąsi.
   LAVINA matematinį, erdvinį ir loginį mąstymą.

Pagrindinės prekės savybės

LaQ detalės (vnt.)68
Specialios LaQ detalės (vnt.)2
Puslapių skaičius46
Modeliai, kuriuos sukonstruositeveiksmo robotai
Lytisir berniukams, ir mergaitėms
Rekomenduojamas amžius7+
SukurtaJaponijoje
Sudėtingumo lygisvidutinis, sunkus

5 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:


Sekite Japoko naujienas


Prenumeruodami naujienlaiškį pirmieji sužinosite Japoko naujienas

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

*}