Idėjų žurnalas "365 Days of LaQ" su konstravimo schemomis viduje

Idėjų žurnalo "365 Days of LaQ" pagrindinė tema - kalendorius. Čia rasite kelias pagrindines schemas, kaip sukonstruoti kalendoriaus ar nuotraukų rėmelį ir daugybę plokščių bei erdvinių schemų rėmelio papuošimui. Yra schemų, kurioms prireiks tik kelių dešimčių detalių, yra ir didesnių projektų, reikalaujančių didesnių LaQ detalių resursų.

ean-13 :
9784418111596

Smulkiau

19,99 €

Atsiskaitymo būdai
Atsiskaitymo būdai

Apie prekę

LaQ žurnalai dar labiau paįvairins vaikų dėliojimo ir kūrybos pasaulį! Jei jau turite keletą LaQ konstruktorių rinkinių, bet norite išbandyti save naujose konstravimo srityse, šie žurnalai bus tiesiausias kelias į kūrybiškus išbandymus!

---

"365 Days of LaQ" žurnalas gali būti novatoriška ir naudinga edukacinė priemonė, skirta supažindinti vaikus su kalendoriumi, metų laikais, zodiako ženklais, skirtingų kultūrų kalendoriais. Pagrindinė tema - 12 mėnesių ir kiekvienam mėnesiui skirtas rėmelis su tą mėnesį atitinkančiu papuošimu. Rėmelius galima pritaikyti ne tik kalendoriui, bet ir nuotraukoms. Žurnale pateikiama 12 erdvinių ir 28 plokščios schemos. Prie kiekvienos schemos nurodyta, kiek ir kokių detalių reikės norint sukonstruoti modelį. Be schemų pateikiama ir daug jau sukonstruotų pavyzdžių - labiau įgudę LaQ mėgėjai tikrai nesunkiai galės pasigaminti ir šiuos modelius. 

---

Žurnalas – tai puiki dovana vaikams, kurie jau išbandę LaQ konstruktorius, kurie ieško naujų iššūkių, domisi technologijomis, mėgsta komiksus, taip pat galbūt svajoja tapti mokslininkais, inžinieriais, matematikais, rašytojais, dailininkais ar komiksų kūrėjais!

---

KUO YPATINGAS LAQ?

   UGDO vaizduotę, kūrybingumą ir saviraišką

   MOKO susikaupti ir išlaikyti dėmesio koncentraciją.
   MOKO geriau išmokti skirti ir derinti spalvas.   SKATINA smulkiosios motorikos vystymąsi.
   LAVINA matematinį, erdvinį ir loginį mąstymą.

Pagrindinės prekės savybės

Puslapių skaičius80
Modeliai, kuriuos sukonstruositerėmeliai kalendoriui ar nuotraukai, kalėdinė eglutė, kolibris, erdvėlaivis, palmė ir kt.
Lytisir berniukams, ir mergaitėms
Rekomenduojamas amžius5+
SukurtaJaponijoje
Sudėtingumo lygislengvas, vidutinis

9 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:


Sekite Japoko naujienas


Prenumeruodami naujienlaiškį pirmieji sužinosite Japoko naujienas

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

*}