Idėjų žurnalas "LaQ Kawaii! Guidebook" su konstravimo schemomis viduje

Idėjų žurnalo "LaQ Kawaii! Guidebook" pagrindinė tema - viskas, kas miela, nes japoniškas žodis "kawaii" būtent tai ir reiškia. Šis katalogas daugiau skirtas mergaitėms. Jame rasite meškučio, lėlių baldų, gėlių ir dar daugybės mielų daikčiukų erdvines schemas . Yra schemų, kurioms prireiks tik kelių dešimčių detalių, yra ir didesnių projektų, reikalaujančių didesnių LaQ detalių resursų.

ean-13 :
9784418121304

Smulkiau

Šiuo metu prekės neturime

19,99 €

Atsiskaitymo būdai
Atsiskaitymo būdai

Apie prekę

LaQ žurnalai dar labiau paįvairins vaikų dėliojimo ir kūrybos pasaulį! Jei jau turite keletą LaQ konstruktorių rinkinių, bet norite išbandyti save naujose konstravimo srityse, šie žurnalai bus tiesiausias kelias į kūrybiškus išbandymus!

---

"LaQ Kawaii! Guidebook" žurnalas gali būti novatoriška ir naudinga edukacinė priemonė, skirta supažindinti vaikus su japoniška kultūra. Mergaitės atras daug idėjų, kaip papuošti savo kambarį, galės sukurti baldus savo lėlių namui ar sukonstruoti lankelį plaukams su katės ausimis. Žurnale pateikiama 10 erdvinių schemų. Prie kiekvienos schemos nurodyta, kiek ir kokių detalių reikės norint sukonstruoti modelį. Be schemų pateikiama ir daug jau sukonstruotų pavyzdžių - labiau įgudę LaQ mėgėjai tikrai nesunkiai galės pasigaminti ir šiuos modelius. 

---

Žurnalas – tai puiki dovana vaikams, kurie jau išbandę LaQ konstruktorius, kurie ieško naujų iššūkių, domisi technologijomis, mėgsta komiksus, taip pat galbūt svajoja tapti mokslininkais, inžinieriais, matematikais, rašytojais, dailininkais ar komiksų kūrėjais!

---

KUO YPATINGAS LAQ?

   UGDO vaizduotę, kūrybingumą ir saviraišką

   MOKO susikaupti ir išlaikyti dėmesio koncentraciją.
   MOKO geriau išmokti skirti ir derinti spalvas.   SKATINA smulkiosios motorikos vystymąsi.
   LAVINA matematinį, erdvinį ir loginį mąstymą.

Pagrindinės prekės savybės

Puslapių skaičius80
Modeliai, kuriuos sukonstruositekaspinas lankeliui, meškutis, gėlių pintinė, rankinė, lėlė su rūbais, lėlės baldai, katytė
Lytistinka mergaitėms
Rekomenduojamas amžius5+
SukurtaJaponijoje
Sudėtingumo lygislengvas, vidutinis

9 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:


Sekite Japoko naujienas


Prenumeruodami naujienlaiškį pirmieji sužinosite Japoko naujienas

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

*}