Idėjų žurnalas "LaQ Dinosaurs Book" su konstravimo schemomis viduje

Idėjų žurnalo "LaQ Dinosaurs Book" pagrindinė tema - dinozaurai. Čia rasite plaukiojusių, skraidžiusių ir žeme vaikščiojusių dinozaurų bei keleto jų skeletų konstravimo schemas. Yra schemų, kurioms prireiks tik kelių dešimčių detalių, yra ir didesnių projektų, reikalaujančių didesnių LaQ detalių resursų.

ean-13 :
9784418151226

Smulkiau

19,99 €

Atsiskaitymo būdai
Atsiskaitymo būdai

Apie prekę

LaQ žurnalai dar labiau paįvairins vaikų dėliojimo ir kūrybos pasaulį! Jei jau turite keletą LaQ konstruktorių rinkinių, bet norite išbandyti save naujose konstravimo srityse, šie žurnalai bus tiesiausias kelias į kūrybiškus išbandymus!

---

"LaQ Dinosaurs Book" žurnalas gali būti novatoriška ir naudinga edukacinė priemonė, skirta supažindinti vaikus su priešistoriniu dinozaurų pasauliu bei klasifikacine sistema. Žurnale pateikiama 10 erdvinių schemų ir daugybė jau sukonstruotų įvairių dinozaurų nuotraukų. Prie kiekvienos schemos nurodyta, kiek ir kokių detalių reikės norint sukonstruoti modelį. Be schemų pateikiama ir daug jau sukonstruotų pavyzdžių - labiau įgudę LaQ mėgėjai tikrai nesunkiai galės pasigaminti ir šiuos modelius. 

---

Žurnalas – tai puiki dovana vaikams, kurie jau išbandę LaQ konstruktorius, kurie ieško naujų iššūkių, domisi technologijomis, mėgsta komiksus, taip pat galbūt svajoja tapti mokslininkais, inžinieriais, matematikais, rašytojais, dailininkais ar komiksų kūrėjais!

---

KUO YPATINGAS LAQ?

   UGDO vaizduotę, kūrybingumą ir saviraišką

   MOKO susikaupti ir išlaikyti dėmesio koncentraciją.
   MOKO geriau išmokti skirti ir derinti spalvas.   SKATINA smulkiosios motorikos vystymąsi.
   LAVINA matematinį, erdvinį ir loginį mąstymą.

Pagrindinės prekės savybės

Puslapių skaičius80
Modeliai, kuriuos sukonstruositeichtiozauras, žoliaėdis apatozauras, galvakojis moliuskas, dinozauro kaukolė ir skeletas
Lytisir berniukams, ir mergaitėms
Rekomenduojamas amžius7+
SukurtaJaponijoje
Sudėtingumo lygisvidutinis, sunkus

9 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:


Sekite Japoko naujienas


Prenumeruodami naujienlaiškį pirmieji sužinosite Japoko naujienas

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

*}