Idėjų žurnalas "LaQ Vechiles & Craft Book" su konstravimo schemomis viduje

Idėjų žurnalo "LaQ Vechiles & Craft Book" pagrindinė tema - transporto priemonės. Čia rasite greitąjį japonišką traukinį, piratų laivą, povandeninę kapsulę, ekskavatorių  ir dar daugybę sausumos bei oro transporto priemonių. Yra schemų, kurioms prireiks tik kelių dešimčių detalių, yra ir rimtesnių projektų, reikalaujančių didesnių LaQ detalių resursų.

ean-13 :
9784418151356

Smulkiau

19,99 €

Atsiskaitymo būdai
Atsiskaitymo būdai

Apie prekę

LaQ žurnalai dar labiau paįvairins vaikų dėliojimo ir kūrybos pasaulį! Jei jau turite keletą LaQ konstruktorių rinkinių, bet norite išbandyti save naujose konstravimo srityse, šie žurnalai bus tiesiausias kelias į kūrybiškus išbandymus!

---

"LaQ Vechiles & Craft Book" žurnalas gali būti novatoriška ir naudinga edukacinė priemonė, skirta supažindinti vaikus su sausumos, vandens bei oro transporto priemonėmis. Žurnale pateikiama 10 erdvinių schemų. Prie kiekvienos schemos nurodyta, kiek ir kokių detalių reikės norint sukonstruoti modelį. Be schemų pateikiama ir daug jau sukonstruotų pavyzdžių - labiau įgudę LaQ mėgėjai tikrai nesunkiai galės pasigaminti ir šiuos modelius. 

---

Žurnalas – tai puiki dovana vaikams, kurie jau išbandę LaQ konstruktorius, kurie ieško naujų iššūkių, domisi technologijomis, mėgsta komiksus, taip pat galbūt svajoja tapti mokslininkais, inžinieriais, matematikais, rašytojais, dailininkais ar komiksų kūrėjais!

---

KUO YPATINGAS LAQ?

   UGDO vaizduotę, kūrybingumą ir saviraišką

   MOKO susikaupti ir išlaikyti dėmesio koncentraciją.
   MOKO geriau išmokti skirti ir derinti spalvas.   SKATINA smulkiosios motorikos vystymąsi.
   LAVINA matematinį, erdvinį ir loginį mąstymą.

Pagrindinės prekės savybės

Puslapių skaičius80
Modeliai, kuriuos sukonstruositeekskavatorius, lėktuvas, piratų laivas, povandeninė kapsulė, greitasis traukinys, kosminė stotis
Lytisir berniukams, ir mergaitėms
Rekomenduojamas amžius5+
SukurtaJaponijoje
Sudėtingumo lygislengvas, vidutinis

9 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:


Sekite Japoko naujienas


Prenumeruodami naujienlaiškį pirmieji sužinosite Japoko naujienas

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

*}