Idėjų žurnalas "LaQ Super Technic MAX" su konstravimo schemomis viduje

Idėjų žurnalo "LaQ Super Technic MAX" pagrindinė tema - judantys ir galintys transformuotis objektai. Čia rasite judančią dinozauro kaukolę, dovaną, kuri transformuojasi į robotą, krabą judančiomis žnyplėmis ir kt. Visos žurnale esančios schemos gana sudėtingos, joms sukonstruoti prireiks daugiau nei šimto LaQ detalių.

ean-13 :
9784418121557

Smulkiau

19,99 €

Atsiskaitymo būdai
Atsiskaitymo būdai

Apie prekę

LaQ žurnalai dar labiau paįvairins vaikų dėliojimo ir kūrybos pasaulį! Jei jau turite keletą LaQ konstruktorių rinkinių, bet norite išbandyti save naujose konstravimo srityse, šie žurnalai bus tiesiausias kelias į kūrybiškus išbandymus!

---

"LaQ Super Technic MAX" žurnalas gali būti novatoriška ir naudinga edukacinė priemonė, skirta supažindinti vaikus su technologijomis, inžineriniais sprendimais. Žurnale pateikiamos 9 erdvinės schemos. Prie kiekvienos schemos nurodyta, kiek ir kokių detalių reikės norint sukonstruoti modelį. Be schemų pateikiama ir daug jau sukonstruotų pavyzdžių - labiau įgudę LaQ mėgėjai tikrai nesunkiai galės pasigaminti ir šiuos modelius. 

---

Žurnalas – tai puiki dovana vaikams, kurie jau išbandę LaQ konstruktorius, kurie ieško naujų iššūkių, domisi technologijomis, mėgsta komiksus, taip pat galbūt svajoja tapti mokslininkais, inžinieriais, matematikais, rašytojais, dailininkais ar komiksų kūrėjais!

---

KUO YPATINGAS LAQ?

   UGDO vaizduotę, kūrybingumą ir saviraišką

   MOKO susikaupti ir išlaikyti dėmesio koncentraciją.
   MOKO geriau išmokti skirti ir derinti spalvas.   SKATINA smulkiosios motorikos vystymąsi.
   LAVINA matematinį, erdvinį ir loginį mąstymą.

Pagrindinės prekės savybės

Puslapių skaičius80
Modeliai, kuriuos sukonstruositejudanti dinozauro kaukolė, dovana-transformeris, krabas judančiomis žnyplėmis, robotas, pingvinų šeima
Lytisir berniukams, ir mergaitėms
Rekomenduojamas amžius7+
SukurtaJaponijoje
Sudėtingumo lygisvidutinis, sunkus

9 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:


Sekite Japoko naujienas


Prenumeruodami naujienlaiškį pirmieji sužinosite Japoko naujienas

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

*}