Idėjų žurnalas "LaQ Encyclopedia" su konstravimo schemomis viduje

Idėjų žurnalo "LaQ Encyclopedia" pagrindinė tema - įvairovė. Kaip ir tikroje enciklopedijoje, čia rasite daugybę konstravimo schemų pačiomis įvairiausiomis temomis - gyvūnai, alfabetas, karuselė, kaukės, drakonai ir t.t. Yra schemų, kurioms prireiks tik kelių dešimčių detalių, yra ir didesnių projektų, reikalaujančių didesnių LaQ detalių resursų.

ean-13 :
9784418071371

Smulkiau

19,99 €

Atsiskaitymo būdai
Atsiskaitymo būdai

Apie prekę

LaQ žurnalai dar labiau paįvairins vaikų dėliojimo ir kūrybos pasaulį! Jei jau turite keletą LaQ konstruktorių rinkinių, bet norite išbandyti save naujose konstravimo srityse, šie žurnalai bus tiesiausias kelias į kūrybiškus išbandymus!

---

"LaQ Encyclopedia" žurnalas gali būti novatoriška ir naudinga edukacinė priemonė, skirta supažindinti vaikus su įvairiausiais sausumos ir jūros gyvūnais, automobiliais, robotais, stalo žaidimais. Žurnale pateikiamos 26 erdvinės schemos ir 30 plokščių schemų. Prie kiekvienos schemos nurodyta, kiek ir kokių detalių reikės norint sukonstruoti modelį. Be schemų pateikiama ir daug jau sukonstruotų pavyzdžių - labiau įgudę LaQ mėgėjai tikrai nesunkiai galės pasigaminti ir šiuos modelius. 

---

Žurnalas – tai puiki dovana vaikams, kurie jau išbandę LaQ konstruktorius, kurie ieško naujų iššūkių, domisi technologijomis, mėgsta komiksus, taip pat galbūt svajoja tapti mokslininkais, inžinieriais, matematikais, rašytojais, dailininkais ar komiksų kūrėjais!

---

KUO YPATINGAS LAQ?

   UGDO vaizduotę, kūrybingumą ir saviraišką

   MOKO susikaupti ir išlaikyti dėmesio koncentraciją.
   MOKO geriau išmokti skirti ir derinti spalvas.   SKATINA smulkiosios motorikos vystymąsi.
   LAVINA matematinį, erdvinį ir loginį mąstymą.

Pagrindinės prekės savybės

Puslapių skaičius96
Modeliai, kuriuos sukonstruositekaruselė, vandens ir sausumos gyvūnai, kaukės, drakonas, kubai
Lytisir berniukams, ir mergaitėms
Rekomenduojamas amžius5+
SukurtaJaponijoje
Sudėtingumo lygislengvas, vidutinis, sunkus

9 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:


Sekite Japoko naujienas


Prenumeruodami naujienlaiškį pirmieji sužinosite Japoko naujienas

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

*}