LaQ „Animal World „Wild Kingdom" – konstruktorių rinkinys favoritas su visa laukinių gyvūnų pasaulio karalyste!

Ši didelė LaQ „Wild Kingdom" konstruktorių kolekcija – net iš 11 spalvų 1250 detalių, iš kurių sukonstruosite 26 skirtingus LaQ gyvūnų modelius – visą savo zoologijos sodą! Tai vienas mėgstamiausių vaikų konstruktorių rinkinių. LaQ „Animal World „Wild Kingdom“ rinkinį galite papildyti kitais LaQ „Animal World“ rinkiniais: „Tiger“, „Alligator“, „Chameleon“ ir „Eagle“, turėsite visą jų kolekciją!

ean-13 :
4952907001351

Smulkiau

Šiuo metu prekės neturime

99,99 €

Atsiskaitymo būdai
Atsiskaitymo būdai

Apie prekę

LaQ „Animal World „Wild Kingdom" – spalvinga ir nuotaikinga gimtadienio, Kalėdų ar vasaros dovana vaikams, kurie ypatingai domisi laukinių gyvūnų ir paukščių pasauliu ar kolekcionuoja jų konstrukcinius modelius! Tai ne tik smagus žaislas, bet ir puiki edukacinė priemonė.

LaQ „Wild Kingdom" konstruktorių rinkinys papildys Jūsų vaikų kolekciją ir išplės žinias apie gyvūniją! Tarp 26 itin mielų modelių – sausumos plėšrūnai: gražuolis liūtas ir Savanos karalius liūtas, geltonai juodas tigras (visiškai kitoks nei iš LaQ „Tiger“ rinkinio) ir Džiunglių karalius tigras; Australijos gyvūnai: koala, kengūra ir cukrinė skaidruolė, taip pat – pilkos spalvos dramblys, geltonai oranžinė žirafa ir mėlynos spalvos raganosis; vandens gyvūnai: plėšrūnas aligatorius, begemotas (augalėdis pusiau vandens žinduolis gyvena Afrikoje), vėplys ir jūrinė ūdra, be to, mandrilas (Afrikos miškuose gyvenanti šunbeždžionė), japoninė makaka, didžioji panda, dvikupris kupranugaris ir poliarinis lokys, Lietuvoje gyvenantys vilkas ir miško elnias, dar rasite įvairių paukščių: žavingą rožinį flamingą, žaliąjį fazaną, banguotąją papūgėlę su medžiu, ančiasnapį ir pingviną.

Visų šių net 26 gyvūnų ir paukščių bruožai, unikalumas ir charizma puikiai atsispindi LaQ „Wild Kingdom" konstruktorių modeliuose! Tad, vaikai ne tik mielai dėlios šiuos konstruktorius, bet tai taps puikiu edukaciniu žaislu.

Kartu su kitais LaQ „Animal World" konstruktorių rinkiniais LaQ „Wild Kingdom" gali būti ypatingai naudinga, informatyvus ir įdomus edukacinis žaislas mokyti vaikus zoologijos, ornitologijos ar geografijos, taip pat kurti ir pasakoti kitiems istorijas apie gyvūnus ir paukščius bei taip lavinti vaiko vaizduotę ir kūrybiškumą.

Konstruodami įvairius „Wild Kingdom" modelius, pritaikysite daugelį LaQ konstravimo technikų. Šis žaislas tiks tiek mergaittėms, tiek berniukams.

KUO YPATINGAS LAQ?

   UGDO vaizduotę, kūrybingumą ir saviraišką

   MOKO susikaupti ir išlaikyti dėmesio koncentraciją.
  MOKO geriau išmokti skirti ir derinti spalvas.   SKATINA smulkiosios motorikos vystymąsi.
  LAVINA matematinį, erdvinį ir loginį mąstymą.

ĮSPĖJIMAI

    PAVOJUS UŽSPRINGTI - smulkios detalės. Netinka vaikams iki 3 m. 

     KONSTRUOKITE/IŠARDYKITE konstruktoriaus modelius tinkamai pagal instrukcijas.

  DĖMESIO! Smeigtuką naudoti atsargiai su tėvų priežiūra.    GRUBUS IR NETEISINGAS detalių naudojimas gali joms pakenkti.
   NELAIKYKITE tiesioginėje saulės šviesoje LaQ detalių ir modelių.   NEPLAUKITE konstruktoriaus detalių dažų skiedikliu, alkoholio preparatais.

Pagrindinės prekės savybės

LaQ detalės (vnt.)1250
Konstravimo schemų skaičius26
Instrukcijų knygelė/lankstinukas-26 LaQ gyvūnų dėliojimo schemos; -7 plokščių modelių konstravimo schemos (šiose schemose atvaizduotas realus LaQ detalių dydis!), ir visa tai 52 psl. Knygelėje!
Priedaiilgalaikiam detalių ir mažų LaQ modelių saugojimui- spalvotą patogų plastikinį lagaminėlį.
Spalvos11
Modeliai, kuriuos sukonstruositesavanos karalių liūtą, džiunglių karalių tigrą, žirafą, kengūrą, dramblį ir dar daug kitų originalių gyvūnų LaQ modelių.
Lytisir berniukams, ir mergaitėms
Rekomenduojamas amžius5+
SukurtaJaponijoje
Sudėtingumo lygissunkus

5 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:


Sekite Japoko naujienas


Prenumeruodami naujienlaiškį pirmieji sužinosite Japoko naujienas

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

*}