LaQ „Dinosaur World „Triceratops & Pteranodon“ Konstruktorių rinkinys – net 7 modeliai iš LaQ dinozaurų kolekcijos!

Šis ypatingas 7 dinozaurų rinkinys skirtas tiems, kurie nori iškart didesnės ir įvairesnės LaQ dinozaurų kolekcijos! Dar vienas esminis skirtumas nuo kitų LaQ dinozaurų pasaulio rinkinių yra tas, kad triceratopsą galite sukonstruoti su judančiais nasrais ir uodega! O pteranodonas gali būti pavaizduotas kovinėje padėtyje! Atrask nepakartojamą LaQ dinozaurų pasaulį!

ean-13 :
4952907003164

Smulkiau

28,99 €

Atsiskaitymo būdai
Atsiskaitymo būdai

Apie prekę

Iš 5 spalvų 300 detalių ir 4 specialių „Hamacron“ dalių dinozaurų rinkinio „Triceratops & Pteranodon“ sukonstruok net 7 unikalius, labai skirtingus priešistorinius dinozaurus ir sukurk nepakartojamą savo dinozaurų pasaulį!
Triceratopsas – ypač milžiniškas unikalus triragis. Su dviem ragais – ant galvos ir vienu – ant nosies, realiai gyvenęs Šiaurės Amerikoje prieš 65-70 mln metų. Pteranodonas – sparnuotasis dinozauras, valgęs ir žuvis, kurio išskleistų sparnų plotis siekė net 6 metrus. Protoceratops – paukščiadubenis dinozauras, gyvenęs vėlyvosios kreidos laikotarpiu Azijos teritorijoje. Dilophosaurus išsiskiria dviem apvaliom skiauterėmis ant galvos ir lanksčia uodega. Parasaurolophus – ančiasnapis dinozauras su skiautere. Pachycephalosaurus – vadinamasis didžiagalvis driežas. Elasmosaurus turėjo ypatingai ilgą kaklą ir ypač grėsmingus nasrus.
Šis „Triceratops & Pteranodon“ rinkinys turi dar porą mažųjų broliukų – „Mini Triceratops“ ir „Mini Pteranodon“ dinozauriukų modelius iš LaQ mini dinozaurų kolekcijos. Iš viso galima įsigyti net 5 LaQ dinozaurų iš priešistorinių laikų mini modelius: be jau minėtų – „Mini T-rex“, „Mini Stegosaurus“ ir „Mini Brachiosaurus“. Taip pat – iš viso 4 įprastus LaQ „Dinosaur World“ rinkinius: be šio – „T-Rex“ (su 4 modeliais), „Triceratops“ (su 4 modeliais) ir „Stegosaurus“ (su 6 modeliais).
Konstruojant skirtingus LaQ dinozaurų modelius, ugdomas ne tik loginis ir matematinis vaiko mąstymas, didėja jo dėmesio koncentracija, bet ir lavinama vaizduotė, mokėjimas kurti ir pasakoti istorijas, spalvų derinimo gebėjimai.
Jei Jūsų vaikas dar mėgsta ir kolekcionuoti, iš skirtingų LaQ dinozaurų kolekcijų jis gali surinkti įvairių rūšių, dydžių ir spalvų dinozaurus, kuriais jis galės didžiuotis prieš draugus ir suaugusius.

KUO YPATINGAS LAQ?

   UGDO vaizduotę, kūrybingumą ir saviraišką

   MOKO susikaupti ir išlaikyti dėmesio koncentraciją.
  MOKO geriau išmokti skirti ir derinti spalvas.   SKATINA smulkiosios motorikos vystymąsi.
  LAVINA matematinį, erdvinį ir loginį mąstymą.

ĮSPĖJIMAI

    PAVOJUS UŽSPRINGTI - smulkios detalės. Netinka vaikams iki 3 m. 

     KONSTRUOKITE/IŠARDYKITE konstruktoriaus modelius tinkamai pagal instrukcijas.

  DĖMESIO! Smeigtuką naudoti atsargiai su tėvų priežiūra.    GRUBUS IR NETEISINGAS detalių naudojimas gali joms pakenkti.
   NELAIKYKITE tiesioginėje saulės šviesoje LaQ detalių ir modelių.   NEPLAUKITE konstruktoriaus detalių dažų skiedikliu, alkoholio preparatais.

Pagrindinės prekės savybės

LaQ detalės (vnt.)300
Specialios LaQ detalės (vnt.)4
Konstravimo schemų skaičius7
Spalvos5
Modeliai, kuriuos sukonstruositedinozaurus "Triceratopsą", "Pteranodoną", "Protoceratopsą", "Dilophosaurusą", "Parasaurolophusą", "Pachycephalosaurusą" ir "Elasmosaurusą".
Lytisir berniukams, ir mergaitėms
Rekomenduojamas amžius7+
SukurtaJaponijoje
Sudėtingumo lygissunkus

9 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:


Sekite Japoko naujienas


Prenumeruodami naujienlaiškį pirmieji sužinosite Japoko naujienas

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

*}