LaQ „Dinosaur World „T-Rex" konstruktorių rinkinys – vienas populiariausių iš LaQ dinozaurų pasaulio serijos!

Šis ryškiausias savo ypatingai išraiškinga dominuojančia raudona spalva LaQ „Dinosaur World „T-Rex" rinkinys – tikrai vertas savo išskirtinumo. Jis susideda net iš 300 detalių (su 4 papildomomis „Hamacron“ dalimis), iš kurių galima sudėti 4 bene pačių skirtingiausių, kada nors egzistavusių, dinozaurų modelius! Juos ypač pamėgs vaikai, kurie ieško įdomybių, iššūkių ir nuotykių! 

ean-13 :
4952907001283

Smulkiau

23,19 €

-20%

28,99 €

Atsiskaitymo būdai
Atsiskaitymo būdai

Apie prekę

Iš 300 detalių dinozaurų rinkinio „T-Rex“ sukonstruok 4 unikalius, ypač skirtingus dinozaurus, gyvenusius priešistoriniame kreidos laikotarpyje ir sukurk nepakartojamą savo dinozaurų pasaulį!
„T-Rex“ (Tyrannosaurus) dinozauras, turbūt, yra pats garsiausias ir didžiausias priešistorinis gyvūnas, kurio pavadinimas kilęs iš žodžių „tironas“ ir „karalius“. Tai – 4 metrų aukščio ir maždaug 7 tonų svorio plėšrūnas, kurio milžinišką galvą subalansuoja tik sunki uodega. Deinonychus – irgi mėsaėdis, su didelėmis letenomis, o skeletas – Z raidės formos. Ankylosaurus – augalėdis, kurio kūnas padengtas šarvais, o uodegos galas - kaip vėzdas. Pteranodon – sparnuotasis dinozauras, valgęs ir žuvis, kurio išskleistų sparnų plotis siekė net 6 metrus.
Šis „T-Rex“ rinkinys turi dar mažąjį broliuką - „Mini T-Rex" dinozaurą iš mini dinozaurų kolekcijos. Įsigiję šiuos abu rinkinius, turėsite dar daugiau ryškiaspalvių detalių raudoniems dinozaurų modeliams konstruoti. Iš viso galima įsigyti net 5 LaQ dinozaurų iš priešistorinių laikų mini modelius: „"Mini Pteranodon", „Mini Triceratops", „Mini Stegosaurus" ir Mini Brachiosaurus".
Konstruojant skirtingus LaQ dinozaurų modelius, ugdomas ne tik loginis ir matematinis vaiko mąstymas, didėja dėmesio koncentracija, bet ir lavinama vaizduotė, mokėjimas kurti ir pasakoti istorijas, spalvų derinimo gebėjimai.
Jei Jūsų vaikas dar mėgsta ir kolekcionuoti, iš skirtingų LaQ dinozaurų kolekcijų jis gali surinkti įvairių rūšių, dydžių ir spalvų dinozaurus, kuriais jis galės didžiuotis prieš draugus ir suaugusius.

KUO YPATINGAS LAQ?

   UGDO vaizduotę, kūrybingumą ir saviraišką

   MOKO susikaupti ir išlaikyti dėmesio koncentraciją.
  MOKO geriau išmokti skirti ir derinti spalvas.   SKATINA smulkiosios motorikos vystymąsi.
  LAVINA matematinį, erdvinį ir loginį mąstymą.

ĮSPĖJIMAI

    PAVOJUS UŽSPRINGTI - smulkios detalės. Netinka vaikams iki 3 m. 

     KONSTRUOKITE/IŠARDYKITE konstruktoriaus modelius tinkamai pagal instrukcijas.

  DĖMESIO! Smeigtuką naudoti atsargiai su tėvų priežiūra.    GRUBUS IR NETEISINGAS detalių naudojimas gali joms pakenkti.
   NELAIKYKITE tiesioginėje saulės šviesoje LaQ detalių ir modelių.   NEPLAUKITE konstruktoriaus detalių dažų skiedikliu, alkoholio preparatais.

Pagrindinės prekės savybės

LaQ detalės (vnt.)300
Specialios LaQ detalės (vnt.)4
Konstravimo schemų skaičius4
Instrukcijų knygelė/lankstinukas-4 LaQ dinozaurų dėliojimo schemos; -4 plokščių modelių konstravimo schemos (šiose schemose atvaizduotas realus LaQ detalių dydis!), ir visa tai 24 psl. Knygelėje!
Spalvos5
Modeliai, kuriuos sukonstruositekreidos periodo įvairių rūšių dinozaurus "T-Rex", "Deinonychus", "Ankylosaurus" ir "Pteranodon".
Lytisir berniukams, ir mergaitėms
Rekomenduojamas amžius7+
SukurtaJaponijoje
Sudėtingumo lygissunkus

9 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:


Sekite Japoko naujienas


Prenumeruodami naujienlaiškį pirmieji sužinosite Japoko naujienas

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

*}