LaQ konstruktorių rinkinys „Dinozaurų karalystė”

Rinkinyje rasite 7 spalvų 980 detalių ir pagal instrukciją galėsite sukonstruoti net 14 skirtingų dinozaurų bei kitų figūrėlių. Jūsų vaikui – tai dinozaurų rojus, ypač jei jis eina miegoti ir keliasi tik su dinozaurais galvoje.

ean-13 :
4952907003478

Smulkiau

Turime mažiau negu 3 vnt.!

99,99 €

Atsiskaitymo būdai
Atsiskaitymo būdai

Apie prekę

Jei pagrindiniai jūsų vaiko žaislai yra dinozaurai, šis „LaQ“ konstruktorius yra jo svajonė! Tai konstruktoriaus rinkinys, iš kurio galima sukonstruoti bene visus žmonijai žinomus ir kada nors Žemėje gyvenusius dinozaurus.

Net 14 skirtingų dinozaurų – nuo milžiniško pagrindinio dinozauro T-REX su judančiu žandikauliu ir uodega iki plunksnuočio T-REX, kuriam konstruoti rasite papildomų detalių.Su šiuo konstruktoriumi taip pat galite kurti plėšrujį dinozaurą spinozaurą – didžiausią iš visų mėsos valgytojų. O vienas aukščiausių dinozaurų brachiozauras judins savo ilgą kaklą ir kojas. Pasitelkus į pagalbą specialias detales, kentrozauras galės žemyn judinti nugarą ir uodegą.
Konstruojant skirtingus „LaQ“ dinozaurų modelius, ne tik ugdomas vaiko loginis ir matematinis mąstymas, didėja jo dėmesio koncentracija, bet ir lavinama vaizduotė, mokėjimas kurti ir pasakoti istorijas, spalvų derinimo gebėjimai. 
Jūsų mažajam dinozaurų mylėtojui laisvo laiko tiesiog neliks, o jo fantazijos nuneš jį į dinozaurų laikus. Gerai praleistas laikas – garantuotas!
Visų dinozaurų instrukcijas rasite rinkinyje. Į rinkinį taip pat įeina dėžutė detalėms susidėti. Jei jūsų vaikas mėgsta kolekcionuoti, iš skirtingų „LaQ“ dinozaurų kolekcijų jis gali surinkti įvairių rūšių, dydžių ir spalvų dinozaurus, kuriais galės didžiuotis prieš draugus ir suaugusiuosius.

KUO YPATINGAS LAQ?

   UGDO vaizduotę, kūrybingumą ir saviraišką

   MOKO susikaupti ir išlaikyti dėmesio koncentraciją.
  MOKO geriau išmokti skirti ir derinti spalvas.   SKATINA smulkiosios motorikos vystymąsi.
  LAVINA matematinį, erdvinį ir loginį mąstymą.

ĮSPĖJIMAI

    PAVOJUS UŽSPRINGTI - smulkios detalės. Netinka vaikams iki 3 m. 

     KONSTRUOKITE/IŠARDYKITE konstruktoriaus modelius tinkamai pagal instrukcijas.

  DĖMESIO! Smeigtuką naudoti atsargiai su tėvų priežiūra.    GRUBUS IR NETEISINGAS detalių naudojimas gali joms pakenkti.
   NELAIKYKITE tiesioginėje saulės šviesoje LaQ detalių ir modelių.   NEPLAUKITE konstruktoriaus detalių dažų skiedikliu, alkoholio preparatais.

Pagrindinės prekės savybės

LaQ detalės (vnt.)980
Specialios LaQ detalės (vnt.)8
Konstravimo schemų skaičius14
Spalvos7
Modeliai, kuriuos sukonstruositedinozaurus "Triceratopsą", "Pteranodoną", "Protoceratopsą", "Dilophosaurusą", "Parasaurolophusą", "Pachycephalosaurusą" ir "Elasmosaurusą".
Lytisir berniukams, ir mergaitėms
Rekomenduojamas amžius7+
SukurtaJaponijoje
Sudėtingumo lygissunkus

9 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:


Sekite Japoko naujienas


Prenumeruodami naujienlaiškį pirmieji sužinosite Japoko naujienas

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

*}