LaQ „Free Style „Pax 264" konstruktorių rinkinys yra idealus pasirinkimas ugdymo įstaigoms arba didesnei grupei konstruotojų!

Didžiausias „Pax" detalių rinkinys su 2 instrukcijų knygelėmis, 16 modelių konstravimui ir plastikine LaQ dėže detalėms laikyti!
Šias didesnes LaQ „Pax" detales rekomenduojame:
- derinti ir jungti su įprastomis 7 rūšių LaQ detalėmis bei „Hamacron“ dalimis;
- konstruojantiems ir kuriantiems didesnio dydžio LaQ modelius;
- vaikams nuo 3 metų amžiaus, kuriems tradicinės LaQ detalės yra per mažos.

ean-13 :
4952907000071

Smulkiau

159,99 €

Atsiskaitymo būdai
Atsiskaitymo būdai

Apie prekę

Dėl gausybės detalių ir ypač patogios pakuotės lavinamasis „Pax 264" rinkinys skirtas didesnėms vaikų grupėms arba tiems, kam norisi turėti daug detalių kūrybingam konstravimui! Daug detalių suteikia dar didesnes galimybes kūrybiškumui, kuriant ir perkuriant didelius modelius, kuriuos taip mėgsta vaikai.

Specialių LaQ „Free Style „Pax 264" detalių rinkinyje – 264 stačiakampiai ir šešiakampiai – 4 pagrindinių LaQ spalvų detalės, iš kurių tos pačios spalvos ir formos – po 33. Rinkinyje rasite net 2 instrukcijų knygeles (rinkinių „Pax 56" ir „Pax 120"), pagal kurias galėsite sukonstruoti net 16 skirtingų modelių. Net 264 „Pax" detalės konstravimui, saviraiškai ir derinimui su visomis kitomis LaQ konstravimo priemonėmis.

„Pax" detalės yra 4 pagrindinių spalvų (geltonos, raudonos, žalios ir mėlynos) ir 2 specialių formų (stačiakampio ir šešiakampio). Stačiakampė „Pax" detalė – tai šešios LaQ detalės Nr. 1 (kvadratai), sujungtos į vieną, o šešiakampė „Pax" detalė – šešios LaQ detalės Nr. 2. (trikampiai), sujungtos į vieną. Dėl specialios „Pax“ detalių konstrukcijos jas galima jungti tiek tarpusavyje (be tradicinių LaQ detalių), tiek su 7 pagrindinių formų LaQ detalėmis bei specialiomis „Hamacron“ detalėmis (didelius ir mažus ratus bei jų ašis).

Kuriant savus originalius LaQ modelius ir derinant specialias stačiakampes ir šešiakampes „Pax" detales su tradicinėmis LaQ detalėmis, tobulės Jūsų vaiko erdvinis, matematinis ir loginis mąstymas. Tai taip pat padės vaikams labiau suprasti ir pamėgti geometriją, kurios mokymasis skatina gebėjimą spręsti sudėtingus galvosūkius, klausimus ir uždavinius. Be to, 4 pagrindinių spalvų – geltonos, raudonos, žalios ir mėlynos – LaQ „Pax" detalės ugdys vaiko gebėjimą geriau pažinti spalvas ir derinti jas su kitomis spalvomis. Visi šie LaQ privalumai suteiks Jums ir Jūsų vaikams daugiau kūrybos ir fantazijos laisvės!

Konstruojant ir žaidžiant su LaQ, gerėja vaikų smegenų aktyvumas ir vystymasis, taip pat – smulkioji motorika ir motorinė koordinacija. LaQ konstruktoriaus detalių malonus sujungimo garsas „Spragt” didina net ir pačių mažiausių konstruotojų dėmesio koncentraciją, o su LaQ „Pax" serija tai vyksta nuo mažiausių dienų! Tad, tai ne tik smagus, bet ir puikus lavinamasis žaislas vaikams.

LaQ „Free Style „Pax" rinkinių serija yra ypatingai populiari ir mėgiama vaikų ugdymo įstaigose. Dėl stambesnio detalių dydžio su LaQ „Pax“ saugiai konstruoti bei žaisti gali ir vaikai jau nuo 3 metų amžiaus. Esminiai du pranašumai – LaQ „Pax“ detalių dydis ir speciali jų konstrukcija – vaikams suteikia galimybę LaQ mokyklėlę pradėti kuo anksčiau.

LaQ „Free Style „Pax" serija dėl didesnio detalių dydžio yra itin vertinga vaikams, turintiems raidos sutrikimų (motorikos, regėjimo ir kt.), o taip pat suaugusiems, atsigaunantiems po sunkių traumų ir ligų, ar vyresnio amžiaus žmonėms, kai dėl regėjimo sutrikimų tradicinės LaQ detalės jiems yra per mažos, kai reikia atstatyti sutrikusią rankų motoriką.

KUO YPATINGAS LAQ?

   UGDO vaizduotę, kūrybingumą ir saviraišką

   MOKO susikaupti ir išlaikyti dėmesio koncentraciją.
  MOKO geriau išmokti skirti ir derinti spalvas.   SKATINA smulkiosios motorikos vystymąsi.
  LAVINA matematinį, erdvinį ir loginį mąstymą.

ĮSPĖJIMAI

    PAVOJUS UŽSPRINGTI - smulkios detalės. Netinka vaikams iki 3 m. 

     KONSTRUOKITE/IŠARDYKITE konstruktoriaus modelius tinkamai pagal instrukcijas.

  DĖMESIO! Smeigtuką naudoti atsargiai su tėvų priežiūra.    GRUBUS IR NETEISINGAS detalių naudojimas gali joms pakenkti.
   NELAIKYKITE tiesioginėje saulės šviesoje LaQ detalių ir modelių.   NEPLAUKITE konstruktoriaus detalių dažų skiedikliu, alkoholio preparatais.

Pagrindinės prekės savybės

Specialios LaQ detalės (vnt.)264
Priedaiilgalaikiam detalių ir mažų LaQ modelių saugojimui- patogią užspaudžiamą plastikinę dėžę;
Spalvos4
Modeliai, kuriuos sukonstruositetraukinukas, sraigė, gėlė, arkliukas, lėktuvas, mašinėlė, karuselė, krokodilas ir kt.
Lytisir berniukams, ir mergaitėms
Rekomenduojamas amžius3+
SukurtaJaponijoje
Sudėtingumo lygislengvas

1 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:


Sekite Japoko naujienas


Prenumeruodami naujienlaiškį pirmieji sužinosite Japoko naujienas

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

*}