LaQ „Free Style „Pax 8" konstruktoriaus detalių rinkinys – PAX detalių išbandyti ir derinti su įprastomis LaQ detalėmis!

Šį 8 „Pax" detalių rinkinį rekomenduojame tiems, kurie jau turi pagrindinių LaQ detalių ir nori pradėti konstruoti didesnius LaQ konstuktorius, siekdami greitesnio rezultato. Detalės yra tinkamos konstruoti bei derinti su įprastomis 7 rūšių LaQ detalėmis. 

ean-13 :
4952907000392

Smulkiau

Turime mažiau negu 3 vnt.!

7,59 €

Atsiskaitymo būdai
Atsiskaitymo būdai

Apie prekę

Komplekte rasite kiekvienos formos ir spalvos detalių po vieną, todėl šį kompaktišką rinkinuką rekomenduojame tiems, kas nori išbandyti LaQ „Pax" detales ir praplėsti savo konstravimo galimybes su LaQ konstruktoriais. „Pax" detalės ypač pravers, jeigu konstruodami didesnius LaQ modelius norite pasiekti greitesnio rezultato. Ir vos 8 „Pax" detalės papildys kuriamus modelius, nes ant jų konstruojant įprastas 7 rūšių LaQ detales, galima dėlioti ir perdėlioti įvairiausius LaQ modelių variantus.

„Pax" detalės yra 4 pagrindinių spalvų (geltonos, raudonos, žalios ir mėlynos) ir 2 specialių formų (stačiakampio ir šešiakampio). Stačiakampė „Pax" detalė – tai šešios LaQ detalės Nr. 1 (kvadratai), sujungtos į vieną, o šešiakampė „Pax" detalė – tai šešios LaQ detalės Nr. 2. (trikampiai), sujungtos į vieną. Dėl specialios „Pax“ detalių konstrukcijos, jas galima jungti tiek tarpusavyje (be tradicinių LaQ detalių), tiek su 7 pagrindinių formų LaQ detalėmis bei specialiomis „Hamacron“ detalėmis (didelius ir mažus ratus bei jų ašis).

Kuriant savus originalius LaQ konstruktorius ir derinant specialias stačiakampes ir šešiakampes „Pax" detales su tradicinėmis LaQ detalėmis, tobulės Jūsų vaiko erdvinis, matematinis ir loginis mąstymas. Tad, LaQ konstruktoriai yra puikūs mokomieji žaislai vaikams. Tai taip pat padės vaikams labiau suprasti ir pamėgti geometriją, kurios mokymasis skatina gebėjimą spręsti sudėtingus galvosūkius, klausimus ir uždavinius. Be to, 4 pagrindinių spalvų – geltonos, raudonos, žalios ir mėlynos – LaQ „Pax" detalės ugdys vaiko gebėjimą geriau pažinti spalvas ir derinti jas su kitomis spalvomis. Visi šie LaQ privalumai suteiks Jums ir Jūsų vaikams daugiau kūrybos ir fantazijos laisvės!

Konstruojant ir žaidžiant su LaQ, gerėja vaikų smegenų aktyvumas ir vystymasis, taip pat – smulkioji motorika ir motorinė koordinacija. LaQ konstruktoriaus malonus detalių sujungimo garsas „Spragt” didina net ir pačių mažiausių konstruotojų dėmesio koncentraciją, o su LaQ „Pax" serija tai vyksta nuo mažiausių dienų! Žaisdami su LaQ konstrukriais vaikai ne tik smagiai leis laiką, bet ir mokysis. 

LaQ „Free Style „Pax" rinkinių serija yra ypatingai populiari ir mėgiama vaikų ugdymo įstaigose. Dėl stambesnio detalių dydžio su LaQ „Pax“ saugiai konstruoti bei žaisti gali ir vaikai jau nuo 3 metų amžiaus. Esminiai du pranašumai – LaQ „Pax" detalių dydis ir speciali jų konstrukcija – vaikams suteikia galimybę LaQ mokyklėlę pradėti kuo anksčiau.

LaQ „Free Style „Pax" serija dėl didesnio detalių dydžio yra itin vertinga vaikams, turintiems raidos sutrikimų (motorikos, regėjimo ir kt.), o taip pat suaugusiems, atsigaunantiems po sunkių traumų ir ligų, ar vyresnio amžiaus žmonėms, kai dėl regėjimo sutrikimų tradicinės LaQ detalės jiems yra per mažos, kai reikia atstatyti sutrikusią rankų motoriką.

KUO YPATINGAS LAQ?

   UGDO vaizduotę, kūrybingumą ir saviraišką

   MOKO susikaupti ir išlaikyti dėmesio koncentraciją.
  MOKO geriau išmokti skirti ir derinti spalvas.   SKATINA smulkiosios motorikos vystymąsi.
  LAVINA matematinį, erdvinį ir loginį mąstymą.

ĮSPĖJIMAI

    PAVOJUS UŽSPRINGTI - smulkios detalės. Netinka vaikams iki 3 m. 

     KONSTRUOKITE/IŠARDYKITE konstruktoriaus modelius tinkamai pagal instrukcijas.

  DĖMESIO! Smeigtuką naudoti atsargiai su tėvų priežiūra.    GRUBUS IR NETEISINGAS detalių naudojimas gali joms pakenkti.
   NELAIKYKITE tiesioginėje saulės šviesoje LaQ detalių ir modelių.   NEPLAUKITE konstruktoriaus detalių dažų skiedikliu, alkoholio preparatais.

Pagrindinės prekės savybės

Specialios LaQ detalės (vnt.)8
Spalvos4
Modeliai, kuriuos sukonstruosite "PAX" dalys skirtos kūrybai ir derinimui su įprastomis LaQ detalėmis.
Lytisir berniukams, ir mergaitėms
Rekomenduojamas amžius3+
SukurtaJaponijoje
Sudėtingumo lygislengvas

1 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:


Sekite Japoko naujienas


Prenumeruodami naujienlaiškį pirmieji sužinosite Japoko naujienas

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

*}