LaQ „Basic511“ konstruktorių rinkinys – net 30 „Hamacron“ dalių ir 12 schemų LAQ modelių su ratais konstravimui! +Lagaminėlis!

Tai – 650 detalių rinkinys su net 30 LaQ specialių „Hamacron“ detalių  (tai - įvairūs ratai ir jų ašys) ir 8 unikaliomis LaQ konstravimo technikomis, kai panaudojamos visų keturių rūšių „Hamacron“ detalės. Tai vienintelis LaQ rinkinys, kuriame yra detaliai išdėstytos konstravimo technikos su „Hamacron“ detalėmis. Su šiuo rinkiniu galite išmokti konstruoti judančius modelius!

ean-13 :
4952907001955

Smulkiau

Šiuo metu prekės neturime

69,99 €

Atsiskaitymo būdai
Atsiskaitymo būdai

Apie prekę

Šis 650 detalių rinkinys su net 30 specialių „Hamacron“ detalių (tai – įvairūs ratai ir jų ašys) yra puikus mokomasis žaislas, norint išmokti konstruoti sudėtingesnius ir didesnius LaQ konstruktorius bei pereiti prie judančių (ar važiuojančių) modelių konstravimo. „Hamacron“ ratų montavimas ne tik patenkins Jūsų vaiko domėjimąsi žemės ir oro transporto technika ir praturtins jo vaizduotę, bet ir paskatins jį pajudėti ir pasimankštinti, žaidžiant su savo sumontuotu konstruktoriumi. Tai puikus kontruktorius berniukams!
Schemų knygelėje yra net 12 skirtingų solidžių modelių, kurių dėliojimas suintensyvins Jūsų vaiko smegenų veiklą, prisidės prie smulkiosios jo motorikos lavinimo bei ugdys loginį ir matematinį mąstymą. Tad, šis konstruktorius yra ne tik smagus, bet ir puikus lavinamasis žaislas.
Rinkinio detalės yra sudėtos į patrauklų mėlyną plastikinį lagaminėlį, kuriame galima patogiai laikyti ir transportuoti rinkinio detales.
Šis rinkinys idealiai tiks, jeigu ieškote netikėtos ir įdomios dovanos tiek berniukams, tiek mergaitėms bet kokia proga. Šis rinkinys su gausybe detalių ir konstruktorių, iš kurių galima sukonstruoti daugybę modelių, ypatingai rekomenduojamas vaikų darželiams, mokykloms ir bibliotekoms, kur LaQ konstruktorių gali dėlioti ir su juo žaisti daugiau vaikų.

KUO YPATINGAS LAQ?

   UGDO vaizduotę, kūrybingumą ir saviraišką

   MOKO susikaupti ir išlaikyti dėmesio koncentraciją.
  MOKO geriau išmokti skirti ir derinti spalvas.   SKATINA smulkiosios motorikos vystymąsi.
  LAVINA matematinį, erdvinį ir loginį mąstymą.

ĮSPĖJIMAI

    PAVOJUS UŽSPRINGTI - smulkios detalės. Netinka vaikams iki 3 m. 

     KONSTRUOKITE/IŠARDYKITE konstruktoriaus modelius tinkamai pagal instrukcijas.

  DĖMESIO! Smeigtuką naudoti atsargiai su tėvų priežiūra.    GRUBUS IR NETEISINGAS detalių naudojimas gali joms pakenkti.
   NELAIKYKITE tiesioginėje saulės šviesoje LaQ detalių ir modelių.   NEPLAUKITE konstruktoriaus detalių dažų skiedikliu, alkoholio preparatais.

Pagrindinės prekės savybės

LaQ detalės (vnt.)650
Specialios LaQ detalės (vnt.)30
Konstravimo schemų skaičius12
Instrukcijų knygelė/lankstinukas-12 įvairių vidutinio dydžio LaQ modelių dėliojimo schemų; -8 LaQ konstravimo technikos su Hamacron detalėmis (didžiaisiais ir mažaisiais ratais bei jų ašimis), ir visa tai 50 psl. knygelėje.
Priedaiilgalaikiam detalių ir mažų LaQ modelių saugojimui- spalvotą patogų plastikinį lagaminėlį.
Spalvos6
Modeliai, kuriuos sukonstruositeįspūdingą robotą, dinozaurą, sunkvežimį, vandens malūną, sūpynes ir kt.
Lytisir berniukams, ir mergaitėms
Rekomenduojamas amžius5+
SukurtaJaponijoje
Sudėtingumo lygissunkus

9 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:


Sekite Japoko naujienas


Prenumeruodami naujienlaiškį pirmieji sužinosite Japoko naujienas

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

*}