„LaQ Bonus Set“ – neribotos konstravimo galimybės. 1180 det., 100 modelių, žnyplės detalėms atskirti

Tai riboto tiražo, tačiau neribotų konstravimo galimybių rinkinys tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems „LaQ“ kūrėjams! Jame rasite „LaQ“ naujieną–specialias žnyplutes detalėms atskirti, taip pat net 100 modelių schemas. Jiems konstruoti – net 1180 detalių, iš kurių 40 skaidrios, taip pat dar 20 „Hamacron“ dalių. Vaikų fantazija beribė, o rinkinys „LaQ Bonus Set“–sparnai tai fantazijai skrieti.

ean-13 :
4952907004833

Smulkiau

79,99 €

-20%

99,99 €

Atsiskaitymo būdai
Atsiskaitymo būdai

Apie prekę

 •        „LaQ Bonus Set“ – geriausias „LaQ“ rinkinys kainos ir komplektacijos atžvilgiu. Įspūdingame rinkinyje yra viskas, ko reikia tiek pradedančiam „LaQ“ kūrėjui, tiek profesionalui.
 •        Rinkinyje rasite vaikų pamėgtų „LaQ Basic 001”,  „Basic 011“, Basic 101“ bei specialias šio rinkinio konstravimo schemas – iš viso jų net 100. O 1180 detalių – tikras lobynas, norintiems kurti net ir didžiausius savo fantazijos plokščius ar erdvinius modelius.
 •        Taip pat šiame rinkinyje rasite didžiausią „LaQ“ NAUJIENĄ – žnyples sukurtiems modeliams ardyti ir detalėms atskirti. Jos padės greičiau ir lengviau išardyti sudėtingesnius modelius, tad kurti bus dar lengviau!
 •        Iš 1180 detalių 40 yra skaidrios. Jos leidžia tiek paįvairinti įprastus modelius, suteikti jiems išskirtinumo, tiek kurti dar įdomesnius savo modelius.
 •        Mini ratai ir jų ašys atvers vaikui judančių modelių pasaulį. Ar tai būtų automobilis, ar robotas, ar bet kuris kitas kūrinys, galimybė sukonstruotu modeliu judėti vaiką dar labiau įtrauks, sukoncentruos jo dėmesį ir suteiks dar daugiau pasitenkinimo savo kūryba.
 •        Šis rinkinys – puikiausias pasirinkimas šeimai, kurioje auga vaikai nuo 3 metų. Nesudėtingų plokščių modelių schemos yra realaus dydžio, todėl jos ypač tinka mokytis jungti detales ir kurti pirmąsias savo formas.
 •        Rinkinyje yra lagaminėlis, kuriame patogu laikyti detales, taip pat mažesnius sukonstruotus modelius. Lagaminėlis ypač praverčia, jeigu keliaujate su šeima ir norite užimti vaikus.
 •        „LaQ Bonus Set“ – tobula dovana vaikui ir visai šeimai. Tai ne tik lavinantis konstruktorių rinkinys, bet ir galimybė visai šeimai prasmingai ir įdomiai praleisti laiką kartu.
 •        Rinkinys tinkamas ir ugdymo įstaigoms bei būreliams, nes vienu metu gali konstruoti 5-10 vaikų grupė.

 

 •        Visi „LaQ“ rinkiniai sukurti ir pagaminti Japonijoje, todėl pasižymi išskirtine kokybe ir ilgaamžiškumu.
   
 •        Su konstruktorių „LaQ“ detalėmis itin malonu konstruoti dėl unikalaus jungimo principo: jas jungiant, girdisi smagus spragsėjimas SPRAGT! Jis padeda sukoncentruoti vaiko dėmesį ir lavina gebėjimą užduotis atlikti iki galo.
 •        Detalės jungiamos, vieną iš pagrindinių detalių įterpiant į jungiamąją, kol pasigirsta SPRAGT!, o išskiriamos, švelniai lenkiant atgal į skirtingas puses, kol pasigirsta KLIKT!
 •        „LaQ“ konstruktoriai išsiskiria galimybe iš nedidelio kiekio detalių sukurti daugybę skirtingų figūrų. Tai lavina vaiko matematinį ir loginį mąstymą bei kūrybiškumą. Nedidelių detalių jungimas lavina smulkiąją motoriką, o spalvų įvairovė – spalvų dermės pojūtį.
 •        Tai puikus užsiėmimas visai šeimai. Įvairaus sudėtingumo konstravimo schemoms ir modelių įvairovei bei neribotoms galimybėms kurti patiems neatsispirs ir tėveliai.
 •        „LaQ“ konstruktoriai – tai ne tik smagus ir įtraukiantis žaislas, bet ir ideali ugdymo priemonė. Šie rinkiniai puikiai tinka vaikams konstruoti tiek namuose, tiek ugdymo įstaigose, kur vienu metu konstruoti ir dalintis idėjomis gali didesnė vaikų grupė. 

KUO YPATINGAS LAQ?

   UGDO vaizduotę, kūrybingumą ir saviraišką

   MOKO susikaupti ir išlaikyti dėmesio koncentraciją.
   MOKO geriau išmokti skirti ir derinti spalvas.   SKATINA smulkiosios motorikos vystymąsi.
   LAVINA matematinį, erdvinį ir loginį mąstymą.

ĮSPĖJIMAI

    PAVOJUS UŽSPRINGTI - smulkios detalės. Netinka vaikams iki 3 m. 

     KONSTRUOKITE/IŠARDYKITE konstruktoriaus modelius tinkamai pagal instrukcijas.

   DĖMESIO! Smeigtuką naudoti atsargiai su tėvų priežiūra.    GRUBUS IR NETEISINGAS detalių naudojimas gali joms pakenkti.
   NELAIKYKITE tiesioginėje saulės šviesoje LaQ detalių ir modelių.   NEPLAUKITE konstruktoriaus detalių dažų skiedikliu, alkoholio preparatais.

Pagrindinės prekės savybės

LaQ detalės (vnt.)1180; 40 iš jų skaidrios
Specialios LaQ detalės (vnt.)20
Konstravimo schemų skaičius100
Instrukcijų knygelė/lankstinukas100 konstravimo schemų iš vaikų pamėgtų rinkinių „LaQ Basic 001”, „ Basic 011”, „ Basic 101” bei specialios šio rinkinio instrukcijos
Priedaižnyplės detalėms atskirti, plastikinis lagaminėlis ilgalaikiam detalių ir mažų modelių saugojimui
Spalvos12
Modeliai, kuriuos sukonstruositeįspūdinga karuselė, lenktyninė mašina, buldozeris, Pelenės karieta, chameleonas, papūdos, nuotraukos rėmėlis ir kt.
Lytisir berniukams, ir mergaitėms
Rekomenduojamas amžius5+
SukurtaJaponijoje
Sudėtingumo lygisvidutinis

10 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:


Sekite Japoko naujienas


Prenumeruodami naujienlaiškį pirmieji sužinosite Japoko naujienas

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

*}