LaQ „Basic5000“ konstruktorių rinkinys kuriantiems – tai daugiausia LaQ privalumų viename! Ypač tinkamas ugdymo įstaigoms.

Tai visa, kas geriausia iš LaQ viename rinkinyje! Net 5000 LaQ detalių, 120 „Hamacron“ detalių ir visos 10 LaQ spalvų!  Instrukcijų knygelėje – 40 LaQ modelių! Rinkinys ypač tinka tiems, kurie patys kuria su LaQ mokomaisiais žaislais! Tinka iki 20-30 vaikų grupėms darželiuose, mokyklose, bibliotekose, gimtadieniuose ir kt. šventėse. Detalėms ir konstruktoriams laikyti yra patogi plastikinė dėžė!

ean-13 :
4952907000156

Smulkiau

346,99 €

Atsiskaitymo būdai
Atsiskaitymo būdai

Apie prekę

Šis milžiniškas LaQ 5000 detalių rinkinys su net 120 specialių „Hamacron“ detalių (tai – įvairūs ratai ir jų ašys) atveria neribotas galimybes tiems, kas siekia tapti tikrais LaQ profesionalais ir kūrėjais! Tai gali būti nepamirštama staigmena ne tik Jūsų vaikams gimtadienio šventės proga, bet ir visai Jūsų šeimai, draugams ar artimiesiems, kai visi susirenka draugėn per Kalėdas, Velykas, Naujuosius metus ir kitas šventes prasmingai praleisti laisvalaikį!

Storoje instrukcijų knygelėje rasite 40 spalvingų šaunių konstruktorių įvairiausiomis temomis, tarp kurių – ir LaQ „Basic2400 „Colors“, ir LaQ „Basic2400 „Pastel“ rinkinių modeliai!

LaQ „Basic5000" rinkinys yra universalus, tinkamas konstruoti tiek berniukams, tiek ir mergaitėms. Tai puikus mokomasis žaislas vaikams. Taip pat, dėl didelio detalių skaičiaus, tai – geriausiais pasirinkimas ugdymo įstaigoms, kurios turi bibliotekas ar specialias vietas turiningam vaikų laisvalaikiui. Darželiams ir mokykloms, kurios veda LaQ konstravimo pamokėles, tai taip pat puikus pasirinkimas, nes rinkinyje yra patogi užspaudžiama dėžutė detalėms laikyti, nešioti ir transportuoti. Šis rinkinys yra ilgalaikė investicija į vaikų ugdymą bei žaidimų pasaulį. 

KUO YPATINGAS LAQ?

   UGDO vaizduotę, kūrybingumą ir saviraišką

   MOKO susikaupti ir išlaikyti dėmesio koncentraciją.
  MOKO geriau išmokti skirti ir derinti spalvas.   SKATINA smulkiosios motorikos vystymąsi.
  LAVINA matematinį, erdvinį ir loginį mąstymą.

ĮSPĖJIMAI

    PAVOJUS UŽSPRINGTI - smulkios detalės. Netinka vaikams iki 3 m. 

     KONSTRUOKITE/IŠARDYKITE konstruktoriaus modelius tinkamai pagal instrukcijas.

  DĖMESIO! Smeigtuką naudoti atsargiai su tėvų priežiūra.    GRUBUS IR NETEISINGAS detalių naudojimas gali joms pakenkti.
   NELAIKYKITE tiesioginėje saulės šviesoje LaQ detalių ir modelių.   NEPLAUKITE konstruktoriaus detalių dažų skiedikliu, alkoholio preparatais.

Pagrindinės prekės savybės

LaQ detalės (vnt.)5000
Specialios LaQ detalės (vnt.)120
Konstravimo schemų skaičius40
Instrukcijų knygelė/lankstinukas-40 įvairių LaQ modelių konstravimo schemų; -21 plokščių modelių dėliojimo schema (šiose schemose atvaizduotas realus LaQ detalių dydis!); -11 LaQ konstravimo technikų (tame tarpe ir 3D), ir visa tai 122 psl. Knygelėje!
Priedaiilgalaikiam detalių ir mažų LaQ modelių saugojimui- patogią užspaudžiamą plastikinę dėžę;
Spalvos10
Modeliai, kuriuos sukonstruositeįspūdingą karuselę, didįjį monstrą, rožę, robotą, lenktyninę mašiną, buldozerį ir kt.
Lytisir berniukams, ir mergaitėms
Rekomenduojamas amžius5+
SukurtaJaponijoje
Sudėtingumo lygissunkus

10 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:


Sekite Japoko naujienas


Prenumeruodami naujienlaiškį pirmieji sužinosite Japoko naujienas

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

*}