LaQ „Basic2400 „Pastel“ konstruktorių rinkinys – tai pastelinių spalvų modeliai, kurių nerasite mažesniuose LaQ rinkiniuose!

Tai - net 2400 švelnių spalvų LaQ detalių ir 60 specialių „Hamacron“ detalių! Instrukcijų knygelėje – 11 išskirtinių LaQ konstuktorių, kurių nerasite kituose mažesnuose LaQ rinkiniuose. Rinkinys pirmiausia skirtas kūrybai! Tinka iki 15 vaikų grupėms darželiuose, mokyklose, gimtadieniuose, kt. šventėse. Detalėms ir konstruktoriams laikyti yra patogi plastikinė dėžė! 

ean-13 :
4952907000149

Smulkiau

Turime mažiau negu 3 vnt.!

149,99 €

Atsiskaitymo būdai
Atsiskaitymo būdai

Apie prekę

Šis 2400 detalių LaQ „Basic2400 „Pastel" rinkinys net su 60 specialių „Hamacron“ detalių (tai – įvairūs ratai ir jų ašys) atveria ypač dideles galimybes individualiai kūrybai su LaQ! Tai gali būti nepamirštama dovana Jūsų vaiko gimtadienio, Kalėdų, Velykų ar kitokiai šventei, kai draugėn susirenka Jūsų geriausi draugai ar artimieji su savo atžalomis.
Didžiausias LaQ „Basic2400 „Pastel" rinkinio išskirtinumas, kad iš jo detalių pagal instrukcijų knygelę galite sukurti 11 unikalių, daugiausia geometrinių LaQ konstuktorių, kurių nerasite kituose mažesniuose LaQ rinkiniuose. Storoje instrukcijų knygelėje rasite ne tik LaQ „Basic2400 „Pastel", bet ir LaQ „Basic2400 „Colors“ bei LaQ „Basic5000” rinkinių modelių schemas. Tai – juodai balti oktaedras (aštuonsienis), panda, malūnsparnis ir pabaisa bei ryškiaspalviai sportinis automobilis, apelsinas, paršiukas, vabzdys maldininkas, deflinas, rožė ir moliūgo karieta. LaQ „Basic2400 „Pastel" rinkinys patiks ir berniukams, ir mergaitėms. Jis yra itin naudingas ne tik mokantis konstruoti originalius sudėtingesnius LaQ modelius, bet ir mokant vaikus geometrijos bei gerinant jų gebėjimus atpažinti ir derinti spalvas. Tad, tai puikus mokomasis žaislas vaikui.
Kitas didžiausias LaQ „Basic2400 „Pastel" pranašumas – ypač daug LaQ ir „Hamacron“ detalių, iš kurių galite kurti ir sukonstruoti daugybę savo vaizduotės konstruktorių! Kaip rodo smegenų tyrimai, LaQ dėliojimas suintensyvina abiejų smegenų  pusrutulių – kairiojo ir dešiniojo –  veiklą bei prisideda prie smulkiosios motorikos vystymosi. Tai yra puiki papildoma ugdymo priemonė, padedanti lavinti ne tik vaiko kūrybiškumą, fantaziją ir gebėjimą pasakoti istorijas ar režisuoti situacijas su sukurtais LaQ konstuktoriais, bet ir matematinį, loginį ir erdvinį mąstymą. 
Storoje instrukcijų knygelėje rasite ne tik LaQ „Basic2400 „Pastel", bet ir LaQ „Basic2400 „Colors“ bei LaQ „Basic5000” rinkinių modelių schemas. 

Dėl didelio detalių skaičiaus LaQ „Basic2400 „Pastel" yra ilgalaikė investicija į Jūsų vaiko ugdymą bei jo žaislų ir žaidimų pasaulį. Šis rinkinys yra daugkartinis dėl jo teikiamų neribotų galimybių, todėl vaikai ilgam įsitrauks į žaidimą. Galiausiai, gausus LaQ „Basic2400 „Pastel" rinkinys yra puiki alternatyva elektronikai bei puikus būdas išmokyti vaiką žaisti savarankiškai, taip pat artimiau bendrauti su vaiku ir jį geriau pažinti, konstruojant LaQ drauge.

KUO YPATINGAS LAQ?

   UGDO vaizduotę, kūrybingumą ir saviraišką

   MOKO susikaupti ir išlaikyti dėmesio koncentraciją.
  MOKO geriau išmokti skirti ir derinti spalvas.   SKATINA smulkiosios motorikos vystymąsi.
  LAVINA matematinį, erdvinį ir loginį mąstymą.

ĮSPĖJIMAI

    PAVOJUS UŽSPRINGTI - smulkios detalės. Netinka vaikams iki 3 m. 

     KONSTRUOKITE/IŠARDYKITE konstruktoriaus modelius tinkamai pagal instrukcijas.

  DĖMESIO! Smeigtuką naudoti atsargiai su tėvų priežiūra.    GRUBUS IR NETEISINGAS detalių naudojimas gali joms pakenkti.
   NELAIKYKITE tiesioginėje saulės šviesoje LaQ detalių ir modelių.   NEPLAUKITE konstruktoriaus detalių dažų skiedikliu, alkoholio preparatais.

Pagrindinės prekės savybės

LaQ detalės (vnt.)2400
Specialios LaQ detalės (vnt.)60
Konstravimo schemų skaičius11
Instrukcijų knygelė/lankstinukas-11 LaQ modelių konstravimo schemų; -21 plokščių modelių dėliojimo schema (šiose schemose atvaizduotas realus LaQ detalių dydis!); ir visa tai 122 psl. knygelėje.
Priedaiilgalaikiam detalių ir mažų LaQ modelių saugojimui- patogią užspaudžiamą plastikinę dėžę;
Spalvos6
Modeliai, kuriuos sukonstruositesportinę mašinėlę, moliūgo karietą, pandą, apelsiną, rožę ir kt.
Lytisir berniukams, ir mergaitėms
Rekomenduojamas amžius5+
SukurtaJaponijoje
Sudėtingumo lygissunkus

9 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:


Sekite Japoko naujienas


Prenumeruodami naujienlaiškį pirmieji sužinosite Japoko naujienas

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

*}