LaQ „Basic2400 „Colors“ konstruktorių rinkinys – tai daugiau nei 30 modelių, 60 „Hamacron“ detalių ir daug erdvės saviraiškai!

Šiame rinkinyje net 2400 LaQ ir 60 LaQ specialių „Hamacron“ detalių! Instrukcijų knygelėje – net 31 modelis, tačiau rinkinys tinkamesnis tiems, kurie jau patys kuria savo unikalius LaQ modelius! Šis rinkinys yra puikus mokamasis žaislas, tad ypač tinkamas iki 15 vaikų grupėms darželiuose, mokyklose, gimtadieniuose ir kt. šventėse. Detalėms ir konstruktoriams laikyti yra patogi plastikinė dėžė! 

ean-13 :
4952907000132

Smulkiau

169,99 €

Atsiskaitymo būdai
Atsiskaitymo būdai

Apie prekę

Šis 2400 detalių LaQ „Basic2400 „Colors" rinkinys su net 60 specialių „Hamacron“ detalių (tai – įvairūs ratai ir jų ašys) atveria ypač dideles galimybes individualiai kūrybai su LaQ! Tai gali būti nepamirštama dovana Jūsų vaiko gimtadienio, Kalėdų, Velykų ar kitokiai šventei, kai draugėn susirenka geriausi draugai ar artimieji su savo atžalomis.

Didžiausias LaQ „Basic2400 „Colors" pranašumas – ypač daug ryškiaspalvių LaQ detalių, iš kurių galite kurti ir sukonstruoti daugybę savo vaizduotės konstruktorių! Kaip rodo smegenų tyrimai, LaQ konstukrių dėliojimas suintensyvina abiejų smegenų pusrutulių – kairiojo ir dešiniojo – veiklą bei prisideda prie smulkiosios motorikos vystymosi. Tai yra puikus lavinamasis žaislas vaikui, padedantis lavinti ne tik jo kūrybiškumą, fantaziją ir gebėjimą pasakoti istorijas ar režisuoti situacijas su sukurtais LaQ žaislais, bet ir matematinį, loginį ir erdvinį mąstymą. „Hamacron“ ratų montavimas ne tik praturtins Jūsų vaiko vaizduotę, bet ir paskatins pajudėti ir pasimankštinti, žaidžiant su savo sumontuotu konstruktoriumi. Be to, LaQ konstravimas didina vaiko dėmesio koncentraciją, nes jungiant detales jos skleidžia malonų garsą „Spragt!“. 

Storoje instrukcijų knygelėje rasite ne tik LaQ „Basic2400 „Colors", bet ir LaQ „Basic2400 „Pastel“ bei LaQ „Basic5000” rinkinių modelių schemas.

Su „Basic2400 „Colors" rinkiniu galėsite sukonstruoti ir visus LaQ rinkinių „Basic311“, kuriame dar pateikiamos ir bazinės LaQ konstravimo technikos, ir „Basic511” modelius! Todėl LaQ „Basic2400 „Colors" rinkinys yra ypač naudingas, mokantis konstruoti sudėtingesnius ir didesnius LaQ konstruktorius bei pereiti prie judančių (ar važiuojančių) modelių konstravimo.

Kadangi LaQ „Basic2400 „Colors" turi tiek daug detalių, tai – ilgalaikė investicija į Jūsų vaiko ugdymą bei jo žaislų ir žaidimų pasaulį. Šis rinkinys yra daugkartinis dėl jo teikiamų neribotų galimybių, todėl vaikai ilgam įsitrauks į žaidimą. Galiausiai, gausus LaQ „Basic2400 „Colors" rinkinys yra puiki alternatyva elektronikai bei puikus būdas išmokyti vaiką žaisti savarankiškai bei artimiau bendrauti su vaiku ir jį geriau pažinti, konstruojant LaQ konstruktorius drauge.

KUO YPATINGAS LAQ?

   UGDO vaizduotę, kūrybingumą ir saviraišką

   MOKO susikaupti ir išlaikyti dėmesio koncentraciją.
  MOKO geriau išmokti skirti ir derinti spalvas.   SKATINA smulkiosios motorikos vystymąsi.
  LAVINA matematinį, erdvinį ir loginį mąstymą.

ĮSPĖJIMAI

    PAVOJUS UŽSPRINGTI - smulkios detalės. Netinka vaikams iki 3 m. 

     KONSTRUOKITE/IŠARDYKITE konstruktoriaus modelius tinkamai pagal instrukcijas.

  DĖMESIO! Smeigtuką naudoti atsargiai su tėvų priežiūra.    GRUBUS IR NETEISINGAS detalių naudojimas gali joms pakenkti.
   NELAIKYKITE tiesioginėje saulės šviesoje LaQ detalių ir modelių.   NEPLAUKITE konstruktoriaus detalių dažų skiedikliu, alkoholio preparatais.

Pagrindinės prekės savybės

LaQ detalės (vnt.)2400
Specialios LaQ detalės (vnt.)60
Konstravimo schemų skaičius31
Instrukcijų knygelė/lankstinukas-31 LaQ modelių konstravimo schema; -21 plokščių modelių dėliojimo schema (šiose schemose atvaizduotas realus LaQ detalių dydis!); -11 LaQ konstravimo technikų (tame tarpe ir 3D), ir visa tai 122 psl. knygelėje.
Priedaiilgalaikiam detalių ir mažų LaQ modelių saugojimui- patogią užspaudžiamą plastikinę dėžę;
Spalvos6
Modeliai, kuriuos sukonstruositeįspūdingą dinozaurą, linksmąją karuselę, robotą, lenktyninį automobilį, lokomotyvą, vėjo malūnėlį, sūpynes ir kt.
Lytisir berniukams, ir mergaitėms
Rekomenduojamas amžius5+
SukurtaJaponijoje
Sudėtingumo lygissunkus

9 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:


Sekite Japoko naujienas


Prenumeruodami naujienlaiškį pirmieji sužinosite Japoko naujienas

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

*}