LaQ „Bonus Set" konstruktorių rinkinys su ratais ir 100 skaidrių LaQ detalių!

Specialaus riboto leidimo rinkinys Bonus Set LaQ konstruktorių fanams!

Tai 1120 LaQ detalių, iš kurių 100 vnt. - keturių spalvų skaidrios LaQ detalės ir NAUJIENA - ratų rinkinys!

Rinkinyje rasite net 100 schemų konstravimui! Tame tarpe vaikų pamėgtų LaQ rinkinių Basic 001, Basic 101, Basic201, Basic211, HC Race Car, HC Jet Fighter konstravimo schemos, bei specialios šio rinkinio instrukcijos!

ean-13 :
4952907004482

Smulkiau

89,99 €

Atsiskaitymo būdai
Atsiskaitymo būdai

Apie prekę

Tai rinkinys su net 100 konstravimo schemomų ir 100 skaidrių LaQ detalių, bei super naujiena - ratų rinkiniu! Šis komplektas - tai didysis LaQ pradžiamokslis, išskirtinė dovana savo vaikams ir visai šeimai, o taip pat – draugų šeimoms. Šioje riboto tiražo įspūdingoje LaQ kolekcijoje atrasite esminius LaQ konstruktoriaus ypatumus, kurie išskiria LaQ iš kitų pasaulyje populiariausių konstruktorių rato. Tai, kas paprasta, yra genialu!

LaQ "Bonus Set" su skaidriomis LaQ detalėmis ir ratukais - tai išskirtinis LaQ pasiūlymas visai šeimai! Dėl plokščių schemų įvairovės jis tinka ir vaikams nuo 3 metų. Plokščių modelių schemos yra realaus dydžio, kad tokio amžiaus "pipirams" užtektų kantrybės juos sukonstruoti. Tuo pačiu įspūdingais konstravimo pasiūlymais liks nustebinti ir vyresni šeimos nariai. 

Iš gausybės „Bonus Set“ rinkinio detalių galėsite sukurti ištisą LaQ pasaulį! Rinkinys turtingas transporto priemonių įvairove ir modelių gausa tinkančia tiek dideliam, tiek ir mažam.  Ir nors instrukcijose yra net 100 labai skirtingų LaQ modelių, realybėje patys galėsite sukurti jų kur kas daugiau! LaQ detalės ir yra unikalios tuo, kad jos vos 7 formų, tačiau, derinant skirtingų LaQ konstruktorių ir jų rinkinių detales, kiekvienas gali sugalvoti ir sukonstruoti savo originalių LaQ konstruktorių!

LaQ konstruktoriai yra daugkartiniai: dėl specialios jungimo konstrukcijos juos lengva sudėti, išardyti ir vėl sudėti. Tėveliai sutaupys, nes mažiau reikės naujų žaislų, kai vaikai iš LaQ „Bonus Set" rinkinio galės kurti daugybę vis naujų modelių! Be to, tai atveria labai daug galimybių vaikui žaisti su LaQ individualiai ir drauge su kitais! Dėl visų šių ir kitų priežasčių LaQ konstruktoriai yra ypač naudingi vaikų protiniam ir kūrybiniam gebėjimui ugdyti, taip pat smulkiajai rankų motorikai ir psichologinėms savybėms (įžvalgai, koncentracijai, savarankiškumui) lavinti.

LaQ „Bonus Set" rinkinyje rasite patogų plastikinį lagaminėlį LaQ detalėms laikyti. Jame yra patogu laikyti LaQ detales bei mažesnius sukonstruotus modelius, lagaminėlį ypač rekomenduojame pasiimti su savimi, jeigu keliaujate kartu vaiku ir norite daugiau ramybės:)

LaQ „Bonus Set" rinkinys yra tobulas žaidimas visai šeimai – vaikams, tėveliams ir mamytėms, anūkams, seneliams ir močiutėms, auklėms ir draugams bei puikus pasirinkimas vaikų darželiams, mokykloms, bibliotekoms (5-10 vaikų grupėms).

KUO YPATINGAS LAQ?

   UGDO vaizduotę, kūrybingumą ir saviraišką

   MOKO susikaupti ir išlaikyti dėmesio koncentraciją.
   MOKO geriau išmokti skirti ir derinti spalvas.   SKATINA smulkiosios motorikos vystymąsi.
   LAVINA matematinį, erdvinį ir loginį mąstymą.

ĮSPĖJIMAI

    PAVOJUS UŽSPRINGTI - smulkios detalės. Netinka vaikams iki 3 m. 

     KONSTRUOKITE/IŠARDYKITE konstruktoriaus modelius tinkamai pagal instrukcijas.

   DĖMESIO! Smeigtuką naudoti atsargiai su tėvų priežiūra.    GRUBUS IR NETEISINGAS detalių naudojimas gali joms pakenkti.
   NELAIKYKITE tiesioginėje saulės šviesoje LaQ detalių ir modelių.   NEPLAUKITE konstruktoriaus detalių dažų skiedikliu, alkoholio preparatais.

Rinkinį sudaro

LaQ detalės (vnt.)1120
Specialios LaQ detalės (vnt.)30
Konstravimo schemos100
Priedaiilgalaikiam detalių ir mažų LaQ modelių saugojimui- spalvotą patogų plastikinį lagaminėlį.
Lytisir berniukams, ir mergaitėms
Rekomenduojamas amžius5+
SukurtaJaponijoje
Sudėtingumo lygisvidutinis

9 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:


Sekite Japoko naujienas


Prenumeruodami naujienlaiškį pirmieji sužinosite Japoko naujienas

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA