Būkite atidūs! Rinkoje pasirodė nekokybiškų „LaQ“ padirbinių!

Siekdami, kad vaikai žaistų ir ugdytųsi tik su saugiais ir kokybiškais žaislais, jaučiame pareigą ir atsakomybę įspėti apie rinkoje pasirodžiusius japoniško edukacinio konstruktoriaus „LaQ“ padirbinius.

Kitose šalyse, ne Japonijoje, pagamintos „LaQ“ konstruktorių kopijos yra nekokybiškos, detalės konstruojant lengvai lūžta, silpnai laikosi sujungtos. Šie padirbti konstruktoriai neturi tik originaliems ir kokybiškiems „LaQ“ konstruktoriams būdingo spragsėjimo jungiant detales. Taip pat pastebėta, kad padirbtų konstruktorių pakuotėse dažnai trūksta detalių, nurodytų ant pakuotės ir reikalingų sukonstruoti konkretų modelį.

Ant kiekvienos „LaQ“ pakuotės yra nurodytas gamintojas. Tokios nuorodos nukopijuoti konstruktoriai neturi. Jų detalės taip pat neturi kokybės garantijos, todėl vartotojas, įsigijęs nekokybišką produktą, negalės jo grąžinti, pakeisti ar reikalauti kompensacijos.

Tad būkite atidūs, rinkdami „LaQ“ konstruktorių savo vaikui. Įsigyta konstruktoriaus kopija gali nuvilti, ji taip pat tinkamai neatliks pagrindinės tik originaliems „LaQ“ konstruktoriams būdingos funkcijos – edukuoti ir lavinti skirtingus vaikų gebėjimus.

Mes rekomenduojame rinktis tik originalius „LaQ“ konstruktorius, ant kurių pakuotės nurodytas gamintojas ir kilmės šalis – Japonija. Mums svarbu, kad vaikai, konstruodami su „LaQ“, patirtų džiaugsmą, įsitrauktų į konstravimo procesą, pasiektų norimą rezultatą bei galėtų žaisti su sukonstruotais kūriniais.

Jeigu turite klausimų ar nesate tikri, ar konstruktorius, kurį norite pirkti, yra originalus, visada galite kreiptis į mus el. paštu info@japoko.com arba tel. nr. +370 659 31 477.

 

„Japoko“ komanda

Vaikų emocijos, gavus originalų „LaQ“ konstruktorių ir jo kopiją

Originalūs „LaQ“ konstruktoriai vs. „LaQ“ kopijos

TURITE KLAUSIMŲ?

Susisiekite su mumis, mielai Jums atsakysime ir patarsime:

- skambinti darbo dienomis tel. +370 659 31 477 nuo 09:00 iki 17:00 val. arba

- rašyti el. paštu info@japoko.com bet kuriuo metu, ir mes pasistengsime kuo greičiau Jums atsakyti.Sekite Japoko naujienas


Prenumeruodami naujienlaiškį pirmieji sužinosite Japoko naujienas

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

*}