KAS YRA "LAQ"?

NUSTEBSITE DĖL NERIBOTŲ GALIMYBIŲ!

„LaQ“ yra labai paprastas, tačiau ypatingas konstrukcinis žaislas, suteikiantis neribotas kūrimo galimybes vos iš 7 rūšių (2 pagrindinių ir 5 jungiamųjų) konstrukcinių detalių.

7 detalių rūšys

12 pagrindinių spalvų

„Q“ raidė „LaQ“ pavadinime – iš japoniško žodžio „kyuu“, reiškiančio sferą. „LaQ“ konstruktorius unikalus, nes juo galima sukurti erdvinių geometrinių figūrų, naudojant minimalų skaičių detalių rūšių. Sfera iš daugiasienių objektų yra labiausiai neapibrėžta figūra, ir tai yra puikus pavyzdys, kad „LaQ“ yra tobulas konstruktorius, atveriantis vaikams neribotas galimybes, kuriant savo vaizduotės kūrinius.

„LaQ“ detalės, jas jungiant, labai smagiai spragsi. Malonus skleidžiamas garsas „Spragt!” padeda vaikams suprasti, kad detalės tvirtai sukibo ir įtraukia tęsti pradėtą žaislo konstravimą bei jį pabaigti. „LaQ“ detalių konstravimas yra ne tik labai smagus procesas, bet ir moko vaiką kūrybinio proceso metu susikaupti bei sutelkti dėmesį.

Suaugusiųjų pasaulyje „LaQ“ detalės yra tinkamos naudoti kaip modeliavimo priemonė, kuriant sudėtingas, net ir natūralaus dydžio konstrukcijas. „LaQ“ yra idealus žaislas, skatinantis kiekvieną iš mūsų savyje atrasti genijų.

„LAQ“ – TAI DAUG DŽIAUGSMO KIEKVIENAM!

NAUJAUSIAS LAQ PRODUKTŲ KATALOGAS PLAČIAU

„LAQ“ PADEDA VAIKAMS TOBULĖTI IR AUGTI VAIKŲ DARŽELIUOSE BEI UGDYMO ĮSTAIGOSE

„LaQ“ yra pripažintas švietimo profesionalų kaip idealus žaislas ir pagalbinė ugdymo priemonė vaikų darželiuose, pradinėse mokyklose, dienos centruose ir kitose vaikų ugdymo įstaigose. Vaikai tiesiog  žaidimo metu mokosi susikaupti, išreikšti save bei įprasminti savo vaizduotę.

„LaQ“ konstruktorius kaip pagalbinė priemonė yra naudojamas įvairiose gydymo įstaigose, lavinant rankų darbą ir gerinant jų miklumą.

LAQ KATALOGAS UGDYMO ĮSTAIGOMS PLAČIAU

„LAQ“ KONSTRUKTORIUS YRA PRIPAŽINTAS TARPTAUTINIAIS APDOVANOJIMAIS!

Sukurtas ir pagamintas Japonijoje, „LaQ“ džiugina vaikus visame pasaulyje!

Pažangusis ir inovatyvusis „LaQ“ konstruktorius yra sukurtas pasitelkus Japonijos kultūrą ir vertybes.  

„LaQ“ atitinka aukščiausius kokybės standartus ir yra pripažintas ugdymo profesionalų kaip ypač saugus, aukštos kokybės edukacinis žaislas.

„LAQ“ – IDEALUS ŽAISLAS MOKYTIS SMAGIAI ŽAIDŽIANT!

Dešinysis smegenų pusrutulis

Spalvų derinimas.LaQ“ detalės yra ryškių ir pastelinių spalvų. Norimų spalvų pasirinkimas konstruojant modelį ugdo gebėjimą pažinti ir derinti spalvas.

Kūrybingumas ir saviraiška. Vaikų žaidimai kyla iš jų vaizduotės, vaikai mokosi žaisdami. Savo įsivaizduojamo žaislo sukonstravimas yra puikus būdas vaikui išreikšti savo kūrybingumą.

Kairysis smegenų pusrutulis

Dėmesio koncentracija.LaQ“ detalės, jas jungiant, labai smagiai spragsi. Todėl žaisti su „LaQ“ yra ne tik linksma, jo konstravimas ir unikalus garsas „Spragt!“ moko sutelkti dėmesio koncentraciją.

Matematinis ir loginis mąstymas. Erdvinių figūrų konstravimas kūrybinio proceso metu moko logiškai spręsti galvosūkius. 

LAQ KONSTRAVIMAS PER SMEGENŲ MOKSLO PRIZMĘ   PLAČIAU

TURITE KLAUSIMŲ?

Susisiekite su mumis, mielai Jums atsakysime ir patarsime:

- skambinti darbo dienomis tel. +370 659 31 477 nuo 09:00 iki 17:00 val. arba

- rašyti el. paštu info@japoko.com bet kuriuo metu, ir mes pasistengsime kuo greičiau Jums

atsakyti.Sekite Japoko naujienas


Prenumeruodami naujienlaiškį pirmieji sužinosite Japoko naujienas

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

*}