MŪSŲ ISTORIJA

„JAPOKO“ el. parduotuvę kūrėme, siekdami Baltijos valstybių rinkai pristatyti novatoriškus edukacinius konstruktorius „LaQ“ iš Japonijos. Norime, kad apie šiuos išskirtinius japoniškus „LaQ“ konstrukcinius žaislus sužinotų ir juos galėtų išbandyti, konstruoti, žaisti ir dalintis kuo daugiau vaikų, paauglių, studentų, jų tėvelių, senelių ir draugų. Vaikai galėtų jais džiaugtis vaikų darželiuose, dienos centruose, mokyklose ir kitose vaikų ugdymo (būreliai, pramogų centrai ir kt.) ar sveikatos priežiūros bei maitinimo įstaigose.

„LaQ“ nuo kitų populiarių konstruktorių skiriasi savo neribotomis kūrybinės laisvės galimybėmis: vos iš 7 rūšių detalių galima sukurti beveik viską – realybe paversti tai, ką matome savo vaizduotėje. „LaQ“ detalės, jas jungiant, labai smagiai spragsi „Spragt!”, o šis garsas padeda susikaupti ir didina dėmesio koncentraciją, todėl į konstravimą įtraukia ir pačius aktyviausius bei didžiausius nenuoramas!

„LaQ“ žaislai mūsų šeimoje gyvena jau daugiau kaip penkerius metus. Vaikai visada labai mėgo „Lego“, „Playmobil“ ir kitus populiarius konstruktorius. Tačiau, atsiradus „LaQ“, pastebėjome, kad mūsų vaikai net ir neraginami su jais žaidžia ir visur ima su savimi. Pasigilinę į šio žaislo galimybes, supratome, kad jų genialumas slypi paprastume.

„LaQ“ konstruktorius atitinka aukščiausius kokybės standartus ir yra pripažintas ugdymo profesionalų kaip ypač saugus, aukštos kokybės edukacinis žaislas. Daugiau apie „LaQ“ konstruktorius galite sužinoti www.japoko.com ir, žinoma, www.facebook.com/JapokoLT paskyroje.

Mes visada stengiamės išpildyti savo pirkėjų lūkesčius, siekdami atitikti ir itin aukštus Japonijos verslo kultūros ir filosofijos standartus. Esame šeimos verslo atstovai, kuriems kiekvienas klientas yra svarbus ir brangus.

Jei prireiktų patarimo, kokį „LaQ“ konstruktorių rinkinį įsigyti, mes visada esame pasiruošę Jums padėti išsirinkti!

 

TURITE KLAUSIMŲ?

Susisiekite su mumis, mielai Jums atsakysime ir patarsime:

- skambinti darbo dienomis tel. +370 659 31 477 nuo 09:00 iki 17:00 val. arba

- rašyti el. paštu info@japoko.com bet kuriuo metu, ir mes pasistengsime kuo greičiau Jums

atsakyti.Sekite Japoko naujienas


Prenumeruodami naujienlaiškį pirmieji sužinosite Japoko naujienas

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

*}