LaQ Basic serija

KAS YRA "LAQ"?

KAS YRA "LAQ"?

Naujos prekės

Specialūs pasiūlymai

LaQ Basic serija

„LaQ Basic“ rinkiniai – pirmai pažinčiai su japoniškais edukaciniais konstruktoriais ir jų neribotų galimybių atradimams! Seriją sudaro skirtingo dydžio ir sudėtingumo rinkiniai.

 

...

„LaQ Basic“ rinkiniai – pirmai pažinčiai su japoniškais edukaciniais konstruktoriais ir jų neribotų galimybių atradimams! Seriją sudaro skirtingo dydžio ir sudėtingumo rinkiniai.

 

Joje rasite ir didžiuosius „Basic“ rinkinius, skirtus ugdymo įstaigoms. Juose detalės patogiai sudėtos plastikinėse dėžėse, o kiekvienas toks rinkinys turi išsamų vadovą pedagogui su pagrindinėmis detalių kombinacijomis. Instrukcijos padės greičiau perprasti konstravimo su „LaQ“ subtilybes bei galimybes ir nerti į kūrybos ir konstravimo pasaulį.

 

„LaQ Basic“ rinkiniai, kuriuose rasite didelę įvairovę spalvingų plokščių ir erdvinių figūrų modeliavimo instrukcijų, padės įvaldyti įvairias konstravimo su „LaQ” technikas ir tapti tikrais virtuozais. Taip pat „Basic“ rinkiniai atvers galimybes kurti ir konstruoti savo vaizduotės modelius.

 

„LaQ Basic“ rinkinių seriją sudaro 3 skirtingi rinkinių tipai, – plokšti, erdviniai ir erdviniai su ratais, – kurių kiekvienas atveria duris į naują, dar didesnių iššūkių kupiną šio japoniško konstruktoriaus pasaulį. „LaQ Basic“ serijos konstruktoriai – puikus pasirinkimas pradedantiems ar šiek tiek jau įgudusiems konstruotojams.

 

  •        Plokšti (2D) – tai rinkiniai „Basic001“ ir „Basic101“, leidžiantys konstruoti plokščius „LaQ“ modelius, kurių instrukcijose pavaizduotos realaus dydžio detalės. Šie rinkiniai padės išmokti jungti „LaQ“ detales, kurti nesudėtingas, o, geriau įgudus, ir sudėtingesnes plokščias figūras bei derinti spalvas. Rinkiniuose esančios siauros ir plačios plokščios detalės lavina vaiko dėmesio koncentraciją, atidumą ir kantrybę. Jais, prižiūrimi tėvelių, gali pradėti konstruoti vaikučiai ir nuo 3 m., tiesiog jungdami skirtingų spalvų detales. Dėlioti pagal schemas vaikučiai pradės nuo 4-5 m. Jie jau galės kurti ir savo vaizduotės paveikslus, figūras ir formas – visaip kaip dėliojant daugelio pamėgtas dėliones.
  •        Erdviniai (3D) – tai rinkiniai „Basic011“, „Basic201“, „Basic211“ ir „Basic401“, kurie padės išmokti pagrindines „LaQ“ konstravimo technikas, leidžiančias kurti ir paprastus, ir sudėtingesnius modelius. Jie taip pat padės žengti pirmuosius žingsnius į savo vaizduotės modelių kūrimą bei konstravimą.[M1] 
  •        Erdviniai su ratais – tai ugdymo įstaigoms tinkantys rinkiniai „Basic511“, „Basic801“, „Basic2400“ ir„Basic5000“. Ideali edukacinė priemonė vaikų grupėms darželiuose, mokyklose, būreliuose ar kitur. Jie leis į kūrybą, konstravimą ir lavinimą įtraukti kiekvieną vaiką, nes turi daug įvairių spalvų detalių, daug „Hamacron“ detalių (įvairių ratų ir jų ašių), skirtingų schemų „LaQ“ modeliams konstruoti bei patogią plastikinę dėžę viskam laikyti!
Plačiau

LaQ Basic serija  Yra 18 prekės(-ių).

puslapyje
Rodoma 1 - 9 iš 18 prekių
Rodoma 1 - 9 iš 18 prekių

Sekite Japoko naujienas


Prenumeruodami naujienlaiškį pirmieji sužinosite Japoko naujienas

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

*}